Povezane vesti
Kuraku pasoš izdat 2011. i nije produžavan pošto još važi
RTV 10.09.2020
BEOGRAD - Miroslavu Kuraku, protiv kojeg se vodi postupak za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, pasoš je izdat 2011. i od tada nije rađeno nikakvo produženje putne isprave, jer je dokument koji mu je izdat, u vreme prethodne vlasti, i dalje važeći… »
Advokat porodice Ćuruvija: Naravno da neko iz MUP-a i BIA-e štiti Kuraka
Novi magazin 10.09.2020
Advokat porodice Ćuruvija Slobodan Ružić izjavio je da smatra da neko štiti Miroslava Kuraka, optuženog da je bio neposredni izvršilac ubistva Slavka Ćuruvije, 1999. godine u Beogradu. On postavlja nova pitanja MUP-u vezana za izdavanje pasoša Kuraku… »
Miličković: Ružićevi navodi o produženju pasoša Miroslavu Kuraku optužba iz nepouzdanih izvora
Danas 09.09.2020
Državni sekretar u MUP-u Milosav Miličković izjavio je danas, povodom navoda advokata Slobodana Ružića, punomoćnika porodice ubijenog novinara Slavka Ćuruvije da je informaciju o tome da je Miroslavu Kuraku, optuženom da je bio neposredni izvršilac… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas u Srbiji pretežno sunčano sa mestimičnom kišom
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

Tesan trijumf Laburista u Norveškoj: Stjore na korak od nove manjinske vlade
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Makron će u narednih nekoliko dana imenovati novog premijera Francuske
Danas pre 3 satajoš 3 povezane

Zapalio se voz na pruzi: Beograd-Šid Vozilo hitno zaustavljeno: Varnice zapalile okolnu travu i rastinje
Blic pre 4 satijoš 2 povezane