Povezane vesti

Zla kob trudnice: Smiljana je već imala jedan udes i preživela, ali sudbina je htela da poginu i ona i nerođeno dete!

Zla kob trudnice: Smiljana je već imala jedan udes i preživela, ali sudbina je htela da poginu i ona i nerođeno dete!

Kurir 10.09.2020
Smiljana je trebalo da se porodi na Božić i, umesto da se radujem praunuci, sahranjujem unuku. Ne dao bog nikom, bolje da sam ja umrla. Ovo je za Kurir rekla Nada Mataković, baka Smiljane Trivić (35), trudnice koja je u sredu poginula u udesu na… »
U sekundi izgubili i ćerku i unuče: Poginuloj trudnici nije bila prva nesreća, komšije skrhane nakon udesa kod Dobanovačke…

U sekundi izgubili i ćerku i unuče: Poginuloj trudnici nije bila prva nesreća, komšije skrhane nakon udesa kod Dobanovačke…

Večernje novosti 10.09.2020
SMILjANA T. (35), inače trudnica u sedmom mesecu, i Predrag G. (41), oboje iz Sremske Mitrovice, poginuli su juče ujutro u nesreći na auto-putu kod Dobanovačke petlje kada je "pežo 3008" u kome su bili podleteo pod kamion parkiran u zaustavnoj traci… »
Zakucali se u kamion pri brzini 110: Km/h? Kolega kamiondžije u kog su trudnica i njen kolega udarili otkrio jezive detalje…

Zakucali se u kamion pri brzini 110: Km/h? Kolega kamiondžije u kog su trudnica i njen kolega udarili otkrio jezive detalje…

Blic 10.09.2020
"Kolega je u trenutku udesa bio u kabini i čekao majstora zbog gume. Pre toga je regularno stao u zaustavnu traku i stavio trougao na propisanoj razdaljini. Kada se vratio i seo u kamion, začuo je jak i tup udarac. Pogledao je u retrovizor i video kako… »
Molio sam se da to nije moja Smiljka: Otac trudnice koja je poginula kod Dobanovačke petlje skrhan - izgubio ćerku i…

Molio sam se da to nije moja Smiljka: Otac trudnice koja je poginula kod Dobanovačke petlje skrhan - izgubio ćerku i…

Večernje novosti 09.09.2020
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila juče ujutro u 7.55, poginuli su Smiljka Trivić (35) i Predrag Gemović (41) iz Sremske Mitrovice, kada je "pežo 3008", u kojem su se nalazili, podleteo pod kamion. U udesu su povređeni njihovi… »

Vesti dana »