Povezane vesti

Nadal o Đokoviću: Nema nikakve namere niti je to bilo nešto zastrašujuće

Nadal o Đokoviću: Nema nikakve namere niti je to bilo nešto zastrašujuće

Sportski žurnal 10.09.2020
Čude malo ovakve reči, znajući da je ranije bio mnogo oštriji prema Beograđaninu. Antonio Nadal, stric Rafaela Nadala i njegov nekadašnji trener, za medije u Španiji je napisao kolumnu u kojoj se osvrnuo i na diskvalifikaciju Novaka Đokovića sa… »
Nadalov stric više puta gledao snimak kad Novak pogađa sudiju, kaže da je prestrogo diskvalifikovan!

Nadalov stric više puta gledao snimak kad Novak pogađa sudiju, kaže da je prestrogo diskvalifikovan!

Telegraf 10.09.2020
Toni Nadal stao u zaštitu najboljeg tenisera sveta. Stric Rafaela Nadala, njegov dugogodišnji trener i teniski otac Toni Nadal već se jednom oglašavao povodom diskvalifikacije Novaka Đokovića sa US Opena, u kojem je rekao da je to loše za tenis, a… »
"Pogledao sam Novakov snimak više: Puta!" Reči Nadala odzvanjanju planetom, tek se sada zakuvalo!

"Pogledao sam Novakov snimak više: Puta!" Reči Nadala odzvanjanju planetom, tek se sada zakuvalo!

Sportal blic 10.09.2020
Tek se sada zakuvalo u svetu tenisa. Stric španskog tenisera Rafaela Nadala napisao je za tamošnje medije kolumnu u kojoj je stao u obranu najboljeg tenisera sveta nakon što je Srbin diskvalifikovan jer je, doduše nehotice, pogodio linijskog sudija… »
Porodica Nadal brani Đokovića: Pogledao sam snimak više puta, Novak nije imao nameru!

Porodica Nadal brani Đokovića: Pogledao sam snimak više puta, Novak nije imao nameru!

Mondo 10.09.2020
Konačno je neko stao na njegovu stranu... Konačno je neko stao na njegovu stranu... Novak Đoković je diskvalifikovan sa US Opena u nedelju, ali sportski svet i dalje priča samo o njemu i linijskom sudiji koju je loptica pogodila u grlo, oborivši je… »

Vesti dana »