Povezane vesti

Vukčević: Neverovatno je curenje dosijea Specijalnog suda

Vukčević: Neverovatno je curenje dosijea Specijalnog suda

Nova 10.09.2020
"To je meni vrlo čudno, meni je to prosto neverovatno, to je jedino što mogu da kažem", ovim je rečima nekadašni i najpoznatiji srpski specijalni tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević za KoSSev kratko prokomentarisao vest da je u sedište… »
Vukčević smatra neverovatnim da su dosijei Specijalnog tužilaštva procureli

Vukčević smatra neverovatnim da su dosijei Specijalnog tužilaštva procureli

Beta 10.09.2020
Nekadašnji srpski specijalni tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da mu je vrlo čudna i "prosto neverovatna" informacija da je u sedište Udruženja ratnih veterana OVK "maskirani gost" pre tri dana doneo kutiju s navodno 4.000… »
Vukčević smatra neverovatnim da su dosijei Specijalnog tužilaštva procureli

Vukčević smatra neverovatnim da su dosijei Specijalnog tužilaštva procureli

N1 Info 10.09.2020
"To je meni vrlo čudno, meni je to prosto neverovatno, to je jedino što mogu da kažem", ovim je rečima nekadašni i najpoznatiji srpski specijalni tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević za KoSSev kratko prokomentarisao spektakularnu vest da je… »
Traži se hitna zaštita za svedoke: Advokati strahuju za živote onih koji treba da svedoče protiv terorista OVK

Traži se hitna zaštita za svedoke: Advokati strahuju za živote onih koji treba da svedoče protiv terorista OVK

Večernje novosti 10.09.2020
NI dva dana pošto je maskirani čovek sa kačketom i naočarima doneo Organizaciji veterana tzv. OVK u Prištini paket sa 4.000 dosijea, koja su navodno "procurila" iz Specijalnog suda za ratne zločine na KiM, i najavio da će doneti još 7.000 -… »

Vesti dana »