Povezane vesti

"Daću gol protiv milana": Kolarov prvom izjavom kupio navijače Intera: "Konte je značajno uticao na transfer!"

"Daću gol protiv milana": Kolarov prvom izjavom kupio navijače Intera: "Konte je značajno uticao na transfer!"

Sportal blic 10.09.2020
Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov, napustio je Romu i u utorak potpisao ugovor sa Interom. Pregovori su uspešno okončani početkom sedmice, Roma je pristala da pusti za milion evra, a novi član "neroazura", , dao je prvi intervju za… »
Roma, Lacio, Inter - Kolarov ide stopama svog idola: Sudbina je bila da dođem u Inter, možda ovde i završim karijeru

Roma, Lacio, Inter - Kolarov ide stopama svog idola: Sudbina je bila da dođem u Inter, možda ovde i završim karijeru

Mondo 10.09.2020
Kapiten Srbije 10 godina je "flertovao" s Interom pre transfera. Kapiten Srbije 10 godina je "flertovao" s Interom pre transfera Igrao za Lacio, Romu, a sada je došao u Inter, fenomenalno izvodi slobodne udarce. Aleksandar Kolarov je prošao sve korake… »
Inter predstavio kolarova: Bio je ovo lagan izbor za mene

Inter predstavio kolarova: Bio je ovo lagan izbor za mene

Večernje novosti 10.09.2020
KAPITEN Srbije Aleksandar Kolarov (34) predstavljen je juče kao novo pojačanje Intera. - Tačno je da sam nekoliko puta ranije bio blizu prelaska u Inter i najzad sam stigao. Bio je ovo lagan izbor za mene, nisam razmišljao dva puta kada su me pozvali… »
Kolarov: Možda ću kao moj idol Siniša završiti karijeru u Interu

Kolarov: Možda ću kao moj idol Siniša završiti karijeru u Interu

Mozzart sport 10.09.2020
„Kada su me pozvali, nisam dva put razmišljao“, priznaje srpski as. Bilo je suđeno Aleksandru Kolarovu da jednom obuče Interov dres. Kako je sam rekao na predstavljanju u novom klubu, nekoliko puta ranije je bio nadomak prelaska među Nerazure, ali… »

Vesti dana »