Povezane vesti

Vašington posle 30 godina otvorio vrata Srbiji, Putin se izvinio zbog Zaharove

Vašington posle 30 godina otvorio vrata Srbiji, Putin se izvinio zbog Zaharove

Politika 10.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u sporazumu nije navedeno da Srbija ne može da koristi kinesku opremu za 5G mrežu, već da ne može da koristi opremu koja nije proverena. Posle tri decenije vrata Bele kuće smo uspeli da odškrinemo… »
Vučić: Poštovaćemo sporazum iz Vašingtona

Vučić: Poštovaćemo sporazum iz Vašingtona

Slobodna Evropa 10.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Srbija svoje obaveze iz sporazuma o normalizaciji ekonomskih odnosa sa Kosovom koji je potpisan 4. septembra u Vašingtonu, osim "ako bude videla da niko drugi ne ispunjava obaveze". Vučić je za… »
„Putin mi se izvinio zbog Zaharove“

„Putin mi se izvinio zbog Zaharove“

Vesti online 10.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pre odlaska u Vašington nagoveštavao da će biti iznenađenja. Vučić je u intervjuu RTS objasnio šta se dešavalo u Vašingtonu. – Pokušaću da govorim nešto drugačije, da ljudi razumeju ceo… »
Vučić za RTS: Učinili smo sve da Srbija sačuva mir, a da ne izgubi ništa

Vučić za RTS: Učinili smo sve da Srbija sačuva mir, a da ne izgubi ništa

RTS 10.09.2020
Predsednik Aleksandar Vučić kaže za RTS da su SAD odškrinule vrata Srbiji i da je prvi put naša zemlja označena kao važan partner. Što se tiče nove vlade, nada se da će biti formirana do kraja meseca i veruje da će u njoj biti značajnih… »
"Srbiji prvi put posle 30 godina ukazana čast u SAD": Vučić - Bela kuća do sada bila rezervisana za Albance!

"Srbiji prvi put posle 30 godina ukazana čast u SAD": Vučić - Bela kuća do sada bila rezervisana za Albance!

Mondo 10.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je pozicija Srbije danas teška, ali da smo odškrinuli vrata Bele kuće. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je pozicija Srbije danas teška, ali da smo odškrinuli vrata… »
Vučić: Uspeli smo da odškrinemo vrata Bele kuće, Putin mi se izvinio

Vučić: Uspeli smo da odškrinemo vrata Bele kuće, Putin mi se izvinio

N1 Info 10.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je Srbija uspela da odškrine vrata Bele kuće i da je u Sjedinjenim Državama Srbiji ukazano poštovanje i ona je označena kao važan partner. Izvor: RTS "Nisam glup da mislim da to nije povezano… »
Vučić: Na najtežem mestu sam rekao “ne” priznanju Kosova

Vučić: Na najtežem mestu sam rekao “ne” priznanju Kosova

Nova 10.09.2020
Komentarišući nedavno potpisani sporazum o normalizaciji ekonomskih odnosa između Beograda i Prištine, predsednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je večeras gostujući na Radio televiziji Srbije da je na "najtežem mestu" rekao "ne" priznanju… »
Vučić: Na najtežem mestu sam rekao "ne", učinili smo sve za budućnost Srbije

Vučić: Na najtežem mestu sam rekao "ne", učinili smo sve za budućnost Srbije

RTV 10.09.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da srpska delegacija u Vašington nije otišla da bi ostvarila veliku pobedu, jer se velika pobeda ostvaruje u ratu, već malu pobedu, a male pobede su vezane za mir, stabilnost i sigurnost… »
Predsednik Vučić O svim važnim temama: O srpskoj stolici, Putinovom izvinjenju, povećanju penzija i novom premijeru

Predsednik Vučić O svim važnim temama: O srpskoj stolici, Putinovom izvinjenju, povećanju penzija i novom premijeru

Kurir 10.09.2020
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući u emisiji na javnom servisu, govorio o svim aktuelnim temama. Vučić je detaljno pojasnio šta piše u sporazumu potpisanom u Vašingtonu, ali i otkrio da je svima sa obe strane okeana rekao… »
Vučić: 'Amerika odškrinula vrata prema nama i učestvovaće u brojnim projektima'

Vučić: 'Amerika odškrinula vrata prema nama i učestvovaće u brojnim projektima'

Beta 10.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Beogradu da Bela kuća u prethodnih 30 godina "nije bila otvorena za Srbe" i da su SAD sada, tokom njegove proplonedeljne posete, "prvi put označile Srbiju kao važnog partnera i ukazale joj… »
Vučić: SAD odškrinule vrata Srbiji, Putin mi se izvinio zbog posta Zaharove

Vučić: SAD odškrinule vrata Srbiji, Putin mi se izvinio zbog posta Zaharove

Radio 021 10.09.2020
Predsednik Aleksandar Vučić kaže za RTS da su SAD odškrinule vrata Srbiji i da je prvi put naša zemlja označena kao važan partner. Aleksandar Vučić je rekao u intervju RTS-u da Srbija u SAD nikada nije imala podršku i da su ta vrata uvek bila… »
Putin mi se lično izvinio: Predsednik Srbije o razgovoru sa predsednikom Rusije

Putin mi se lično izvinio: Predsednik Srbije o razgovoru sa predsednikom Rusije

Mondo 10.09.2020
Putin i Rusija nam se nikada nizašta nisu izvinjavali ali ovoga puta su se i predsednik Rusije i šef diplomatije Lavrov obojica izvinili zbog incidenta koji je napravila službenica ministarstva spoljnih poslova, kaže Aleksandar Vučić. Putin i Rusija… »
Vučić: Post Zaharove je bio nesmotren i zbog toga mi se Putin lično izvinio

Vučić: Post Zaharove je bio nesmotren i zbog toga mi se Putin lično izvinio

Srbija danas 10.09.2020
Vučić se obraća građanima na RTS-u. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mi se predsednik Rusije Vladimir Putin lično izvinio zbog incidenta sa portaprolkom Ministarstva spoljnih poslova Rusiije Marijom Zaharovom. - Posle… »
“Moj bo nije kreten”: Bajden se obrušio na Trampa zbog pokojnog sina

“Moj bo nije kreten”: Bajden se obrušio na Trampa zbog pokojnog sina

Večernje novosti 10.09.2020
DEMOKRATSKI kandidat za predsednika SAD Džozef Bajden u finišu predsedničke kampanje se obrušio na republikanskog rivala, aktuelnog šefa Bele kuće Donalda Trampa u trenutku kada je na najprestižnijoj vašingtonskoj adresi bilo u toku poptisivanje… »

Vesti dana »