Povezane vesti
EU produžila sankcije ruskim kompanijama i pojedincima zbog Ukrajine
Novi magazin 10.09.2020
Evropska unija produžila je za šest meseci sankcije ruskim kompanijama i pojedincima optužujući ih za povredu teritorijalnog integriteta Ukrajine, saopšteno je danas iz Brisela. U saopštenju je navedeno da se zabrane putovanja i zamrzavanje imovine za… »
ES produžio sankcije protiv više osoba i preduzeća zbog krize u Ukrajini
N1 Info 10.09.2020
Evropski Savet produžio je za još šest meseci sankcije protiv više osoba, preduzeća i drugih entiteta zbog ugrožavanja teritorijalnog integriteta, suvereniteta i nezavisnosti Ukrajine. Postojeće restriktivne mere odnose se na ograničenja putovanja i… »
Vesti dana »
"Moraće da mu se svidi, ako ne,: Onda..." Tramp žestoko o mirovnom planu za Ukrajinu i reakciji Zelenskog: "Rekao sam mu i pre da nemaju karte u rukama"
Blic pre 9 satijoš 9 povezanih
Svi detalji ukinute presude roditeljima dečaka ubice: Miljani Kecmanović jedan deo posebno odgovara, ali to ne znači da se izvukla: Evo i zašto
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih
Danas počinje Vinska vizija Otvorenog Balkana: Četiri dana najboljeg vina i hrane u Beogradu! Očekuje se 535 izlagača iz 34 države
Kurir pre 42 minutajoš 3 povezane




