Povezane vesti

Petar Strugar napadnut: Pijani radnik me udario pesnicom

Petar Strugar napadnut: Pijani radnik me udario pesnicom

Nova 10.09.2020
Glumac Petar Strugar za portal Nova.rs potvrdio je fizički napadnut na salašu, nakon što ga je radnik imanja udario pesnicom. Strugar je rekao da je krenuo kući iz Konjičkog kluba “Stremen”, čiji je vlasnik, kada je napadnut. “Zaustavio me je… »
Mediji: Napadnut Petar Strugar

Mediji: Napadnut Petar Strugar

Vesti online 10.09.2020
Poznati glumac Petar Strugar prijavio je da je u fizički napadnut u Jakovu, na salašu čiji je zakupac, pišu mediji. Strugara je, navodno, pesnicom u glavu udario radnik na salasu I. G. posle kraće verbalne rasprave. On je upućen u bolnicu, a… »
Prva izjava Petra Strugara nakon što je napadnut: Glumac objasnio šta se dogodilo

Prva izjava Petra Strugara nakon što je napadnut: Glumac objasnio šta se dogodilo

Telegraf 10.09.2020
Do incidenta je došlo u Jakovu, potvrdio je glumac. Glumac Petar Strugar potvrdio je za portal Telegraf.rs da je povređen i objasnio kako je došlo do incidenta. Podsećamo, incident se dogodio na salašu "Stremen" u Jakovu, čiji je glumac zakupac… »
Petar Strugar posle napada za Kurir: Glumac otkrio kako je dobio udarac u konjičkom klubu!

Petar Strugar posle napada za Kurir: Glumac otkrio kako je dobio udarac u konjičkom klubu!

Kurir 10.09.2020
Petar Strugar prijavio je da je u fizički napadnut u Jakovu, na salašu čiji je zakupac. Glumac se oglasio za "Kurir" i priznao šta se tačno desilo. "Krenuo sam kući iz konjičkog kluba koji držim i zaustavio me radnik salaša i kada sam se… »

Vesti dana »