Povezane vesti

Novosađaninu osumnjičenom za pedofiliju određen pritvor do 30 dana

Novosađaninu osumnjičenom za pedofiliju određen pritvor do 30 dana

Dnevnik 11.09.2020
NOVI SAD: N. P. (49) osimnjičenom za nedozvoljene polne radnje, nakon saslušanja na predlog tužilaštva, sudija za prethodni postupak Osnovnog suda u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana. Kako „Dnevnik“ saznaje, ova mera, mu je izrečena da se… »
Ispovest majke žrtve Novosađanina uhapšenog zbog pedofilije

Ispovest majke žrtve Novosađanina uhapšenog zbog pedofilije

Dnevnik 11.09.2020
Novosadska policija uhapsila je N. P. (49) iz Novog Sada zbog sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljene polne radnje. Sumnja se da je on neprimereno dodirivao osmogodišnju devojčicu, saopštila je Policijska uprava Novi Sad. Osumnjičenom je… »
Majka žrtve pedofila iz novog sada očajna: Kada sam čula šta je radio mojoj ćerki, razmišljala sam da ubijem gada!

Majka žrtve pedofila iz novog sada očajna: Kada sam čula šta je radio mojoj ćerki, razmišljala sam da ubijem gada!

Mondo 11.09.2020
Novosađanin N. P. (49) uhapšen je zbog sumnje da je od maja do septembra seksualno zlostavljao komšinicu (8), i to kada je ona boravila u njegovoj kući kao gošća. Osumnjičenom pedofilu lisice su stavljene prekjuče, a tereti se za krivično delo… »
"Ulazio je u sobu gde su deca i dodirivao je": Posle hapšenja novosadskog pedofila, oglasila se majka napastvovane devojčice…

"Ulazio je u sobu gde su deca i dodirivao je": Posle hapšenja novosadskog pedofila, oglasila se majka napastvovane devojčice…

Blic 10.09.2020
Novosađanin N. P. (49) uhapšen je u sredu zbog sumnje da je neprimereno dodirivao osmogodišnju devojčicu, potvrđeno je za "Blic" u policiji. Kako saznajemo, N. P. je komšija nesrećne devojčice i dobar prijatelj njenih roditelja a to nam je… »

Vesti dana »