Povezane vesti

Nenad Bjeković: Da je neko u FSS protiv Partizana, ne bih bio tu

Nenad Bjeković: Da je neko u FSS protiv Partizana, ne bih bio tu

Večernje novosti 11.09.2020
DVE i po godine sam u Savezu, ali da sam jednog sekunda osetio da neko nešto radi protiv Partizana, ni sekund se u tom savezu ne bih zadržao. Ni sekund. Naprotiv, ja vidim nešto sasvim drugo, izjavio je potpredsednik FSS Nenad Bjeković. Legendarni… »
Bjeković: Ne bih bio u FSS da radi protiv Partizana

Bjeković: Ne bih bio u FSS da radi protiv Partizana

N1 Info 11.09.2020
Potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije i legenda Partizana Nenad Bjeković u razgovoru za Sportski žurnal demantovao je optužbe aktuelnih čelnika kluba iz Humske. “Ja sam partizanovac, ali kažem svima, u savezu sam dve i po godine, ali da sam jednog… »
Bjeković: U Marjanovićevo vreme pet puta više nepravdi nego danas, da FSS radi protiv Partizana otišao bih istog sekunda

Bjeković: U Marjanovićevo vreme pet puta više nepravdi nego danas, da FSS radi protiv Partizana otišao bih istog sekunda

Mozzart sport 11.09.2020
Crno-bela legenda u sukobu sa aktuelnom upravom kluba iz Humske. Partizan je, ljut zbog odnosa Fudbalskog saveza Srbije prema crno-belima, povukao svoje ljude iz nadležnih organizacija. One koji su ostali indirektno optužuje da rade protiv kluba koji ih… »
Bjeković poručuje: ‘ Ni sekund ne bih ostao u savezu da se radi nešto protiv Partizana’

Bjeković poručuje: ‘ Ni sekund ne bih ostao u savezu da se radi nešto protiv Partizana’

Hot sport 11.09.2020
Bivši fudbaler Partizana sada je jedan od funkcionera u Fudbalskom savezu Srbije. U intervjuu za Sportski žurnal dotakao se brojnih tema Nenad Bjeković. -Teže je bilo dok sam bio trener i funkcioner… Kad si igrač, generalno nemaš opterećenje… »
Nenad Bjeković: Napustio bih FSS kad bi neko radio protiv Partizana

Nenad Bjeković: Napustio bih FSS kad bi neko radio protiv Partizana

Sportski žurnal 11.09.2020
- Najmanji je problem dug. Ima tu mnogo drugih ozbiljnijih problema zbog kojih mi nikad više ne bi bilo ni u malom mozgu razmišljanje da se vratim na neku funkciju u Partizan... - kazao je Nenad Bjeković. Nenad Bjeković – istinska legenda i jedini… »

Vesti dana »