Povezane vesti

Kinu uznemirile trampove izjave o oružju: Amerika uvećava rizik nuklearnog sukoba, nameću mentalitet hladnog rata!

Kinu uznemirile trampove izjave o oružju: Amerika uvećava rizik nuklearnog sukoba, nameću mentalitet hladnog rata!

Kurir 11.09.2020
Sjedinjene Američke Države uvećavaju rizik nukleranog sukoba i strahovanja međunarodne zajednice, pa stoga Kina zahteva da prestanu aktivnosti koje podrivaju sistem međunarodnih ugovora o kontroli naoružanja, rekao je danas portparol ministarstva… »
Tramp: Dopadam se Putinu, a i on meni! To je dobro, a slažem se i sa Kimom! I, imamo oružje bolje i od Rusije i Kine!

Tramp: Dopadam se Putinu, a i on meni! To je dobro, a slažem se i sa Kimom! I, imamo oružje bolje i od Rusije i Kine!

Kurir 11.09.2020
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ni Rusija ni Kina ne poseduju naoružanje kakvo ima Amerika. Tramp je takođe odgovorio na kritike zbog slaganja sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Tramp je prokomentarisao navode iz knjige američkog… »
Tramp: Imam nešto što nemaju ni Putin, ni Si Đinping

Tramp: Imam nešto što nemaju ni Putin, ni Si Đinping

Pravda 11.09.2020
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ni Rusija ni Kina ne poseduju naoružanje kakvo ima Amerika. Tramp je takođe odgovorio na kritike zbog slaganja sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Tramp je prokomentarisao navode iz knjige američkog… »
Umanjivao opasnost od korone: Knjiga Bes otkriva odnos Donalda Trampa prema pandemiji kovida 19

Umanjivao opasnost od korone: Knjiga Bes otkriva odnos Donalda Trampa prema pandemiji kovida 19

Večernje novosti 11.09.2020
AMERIČKI predsednik Donald Tramp,negirao je optužbe koje je u knjizi "Bes" objavio američki novinar Bob Vudvord, koji navodi da je lider SAD bio svestan težine opasnosti od virusa korone, ali je građanima govorio da on ne predstavlja veću pretnju od… »

Vesti dana »