Povezane vesti

Ekskluzivno: Prva fotografija pretučenog Strugara

Ekskluzivno: Prva fotografija pretučenog Strugara

Nova 11.09.2020
Portal Nova.rs došao je do ekskluzivne fotografije Petra Strugara, čije je lice u vidnim povredama i masnicama. Glumac Petar Strugar fizički je napadnut na salašu, nakon što ga je radnik imanja udario pesnicom. On je sinoć za naš portal objasnio da… »
Prva fotografija pretučenog petra strugara: Evo kako glumac izgleda nakon batina na salašu

Prva fotografija pretučenog petra strugara: Evo kako glumac izgleda nakon batina na salašu

Blic 11.09.2020
Glumac Petar Strugar sinoć se na salašu u Jakovu, čiji je zakupac, sukobio sa radnikom Ivanom G, a nakon okršaja ostala mu je masnica ispod levog oka. Petar Strugar je za "Blic" otkrio šta se tačno dogodilo. - Krenuo sam kući iz konjičkog kluba… »
Radniku salaša određen pritvor: Udario Petra Strugara i naneo mu teške povrede

Radniku salaša određen pritvor: Udario Petra Strugara i naneo mu teške povrede

Blic 11.09.2020
Radniku na salašu čiji je zakupac Petar Strugar Ivanu G. danas je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva određeno zadržavanje od 48 časova. Ivanu G, koji je sinoć udario Petra Strugara, zadržavanje je određeno pošto su povrede koje je naneo… »
Ivanu G. koji je udario Strugara određen pritvor

Ivanu G. koji je udario Strugara određen pritvor

Nova 11.09.2020
Radniku na salašu čiji je zakupac Petar Strugar, Ivanu G., danas je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva određeno zadržavanje do 48 časova. Kako prenose mediji, Ivanu G. je određen pritvor jer su povrede koje je naneo glumcu označene kao teške… »
Radnik koji je napao Strugara: Rekao mi je da smrdim

Radnik koji je napao Strugara: Rekao mi je da smrdim

Nova 11.09.2020
Glumac Petar Strugar prijavio je juče da je fizički napadnut u Jakovu, na salašu čiji je zakupac. Rekao je da ga je pesnicom u glavu posle rasprave udario radnik na salašu Ivan G., koji se sada za medije izneo svoju stranu priče. “Prvo, nisam bio… »
Priveden radnik koji je udario petra strugara: Novi detalji, uskoro ponovo u policiji: "Samo sam ga zakačio po nosu"

Priveden radnik koji je udario petra strugara: Novi detalji, uskoro ponovo u policiji: "Samo sam ga zakačio po nosu"

Blic 11.09.2020
Glumac Petar Strugar sinoć se na salašu u Jakovu, čiji je zakupac, sukobio sa radnikom Ivanom G, koji je nakon toga priveden. Ivan G. za "Blic" je potvrdio da je sinoć nakon incidenta dao izjavu u policijskoj stanici. - Tačno je da sam priveden, dao… »

Vesti dana »