Povezane vesti

Ambasador Godfri dao krv povodom 11. septembra, pozdravio dogovor u Vašingtonu

Ambasador Godfri dao krv povodom 11. septembra, pozdravio dogovor u Vašingtonu

Glas Amerike 11.09.2020
Amabasador Sjedinjenih Država u Srbiji Entoni Godrfi izjavio je u petak da je srećan zbog sporazuma koji je u sklopu dijaloga Beograda i Prištine potpisan u Vašingtonu i da ohrabruje ljude koji su bili u Vašingtonu da se pridržavaju tog sporazuma… »
Ambasador Godfri: Srbija pred teškim odlukama

Ambasador Godfri: Srbija pred teškim odlukama

Pravda 11.09.2020
Srpska vlada mora da donese mnogo teških političkih odluka i većina razgovora će biti u Briselu, ali mi pokušavamo da se fokusiramo na konkretne stvari koje odmah možemo da uradimo, rekao je danas američki ambasador u Beogradu Entoni Godfri o… »
Godfri: Srbija pred teškim odlukama

Godfri: Srbija pred teškim odlukama

RTV 11.09.2020
BEOGRAD - "Srpska vlada mora da donese mnogo teških političkih odluka i većina razgovora će biti u Briselu, ali mi pokušavamo da se fokusiramo na konkretne stvari koje odmah možemo da uradimo", izjavio je američki ambasador u Srbiji Entoni Godfri o… »
Godfri: Srbiju očekuje mnogo teških političkih odluka

Godfri: Srbiju očekuje mnogo teških političkih odluka

N1 Info 11.09.2020
Srpska vlada mora da donese mnogo teških političkih odluka i većina razgovora će biti u Briselu, ali mi pokušavamo da se fokusiramo na konkretne stvari koje odmah možemo da uradimo, rekao je američki ambasador u Beogradu Entoni Godfri o sporazumu… »
Godfri: Nisam zadovoljan ekonomskom saradnjom Srbije i SAD, Rusija koristi gas za političke ciljeve

Godfri: Nisam zadovoljan ekonomskom saradnjom Srbije i SAD, Rusija koristi gas za političke ciljeve

Beta 11.09.2020
Ambasador SAD u Beogradu Entoni Godfri izjavio je da nije zadovoljan stepenom ekonomske saradnje Srbije i SAD. Godfri je za RTS rekao da ga veoma raduje što će američka razvojna agencija DFC doći u Srbiju. "Svi smo u planovima. Mnogo radimo na tome… »
Godfri: Nisam zadovoljan ekonomskom saradnjom Srbije i SAD

Godfri: Nisam zadovoljan ekonomskom saradnjom Srbije i SAD

Slobodna Evropa 11.09.2020
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu Entoni Godfri (Anthony Godfrey) rekao je za Radio Televiziju Srbije (RTS) da nije zadovoljan stepenom ekonomske saradnje Srbije i SAD, jer želi da on bude još viši i bolji. Godfri je istakao da ga… »
Godfri: Srbiju očekuje mnogo teških političkih odluka

Godfri: Srbiju očekuje mnogo teških političkih odluka

Nova 11.09.2020
Srpska vlada mora da donese mnogo teških političkih odluka i većina razgovora će biti u Briselu, ali mi pokušavamo da se fokusiramo na konkretne stvari koje odmah možemo da uradimo, rekao je američki ambasador u Beogradu Entoni Godfri o sporazumu… »

Vesti dana »