Povezane vesti
„CNN-u bitniji tuševi od nominacije za Nobela“
Vesti online 12.09.2020
Specijalni izaslanik Bele kuće za pregovore Beograda i Prištine Ričard Grenel kritikovao je američki CNN jer na naslovnoj strani nije objavio da je predsednik SAD Donald Tramp nominovan za Nobelovu nagradu za mir zbog sporazuma Beograda i Prištine. –… »
Pešić: Lako je dobiti kandidaturu, treba osvojiti Nobela
Nova 12.09.2020
Sociološkinja Vesna Pešić povodom predloga vlada SAD, Beograda i Prištine za Nobelovu nagradu za mir kaže da kandidaturu nije teško dobiti, ali je komplikovano osvojiti nagradu. Da podsetimo, Magnus Jakobson publicista iz Švedske, nominovao je juče… »
Grenel kritikovao CNN: Tuševi im važniji od Nobela za mir
Nova 12.09.2020
Specijani izaslanik Bele kuće za pregovore Beograda i Prištine Ričard Grenel na Tviteru je kritikovao američki CNN, jer na naslovnoj strani nije objavio da je predsednik SAD Donald Tramp nominovan za Nobelovu nagradu za mir zbog sporazuma Beograda i… »
Vesti dana »

Ko je odgovoran za Narodno pozorište i težak položaj radnika u kulturi: Održan protest sindikata kulture
Nova pre 3 satajoš 15 povezanih

Teška saobraćajna nesreća u Sremu: Najmanje troje poginulih, 35 ljudi povređenih
BBC News pre 12 minutajoš 95 povezanih

Piksi se oprostio od reprezentacije: Sa istim žarom i ljubavlju ostajem uz svoju zemlju
RTS pre 1 satjoš 46 povezanih

Bolton se izjasnio da nije kriv: Bivši savetnik za nacionalnu bezbednost SAD negirao da je nelegalno delio poverljive informacije
Večernje novosti pre 12 minutajoš 29 povezanih

Studiranje na teret budžeta i za studente sa manje od 48 ESPB bodova
Morava info pre 52 minutajoš 19 povezanih