Povezane vesti

Napadač na Strugara priznao krivicu, osuđen na kućni zatvor

Napadač na Strugara priznao krivicu, osuđen na kućni zatvor

Nova 12.09.2020
Ivanu G. (33), koji je pre dva dana teško povredio glumca Petra Strugara na salašu u Jakovu, priznao je krivicu i zaključio sporazum s Trećim osnovnim tužilaštvom u Beogradu. Na osnovu sporazuma, sud mu je izrekao kaznu od šest meseci kućnog… »
Ekspresno! Radniku salaša koji je prebio poznatog glumca, šest meseci kućnog pritvora

Ekspresno! Radniku salaša koji je prebio poznatog glumca, šest meseci kućnog pritvora

Blic 12.09.2020
Radnik Ivan G., koji je udario glumca Petra Srugara na salašu u Jakovu, ekspresno je osuđen, i to na šest meseci kućnog pritvora, saznaje "Blic". Strugar je za "Blic" nakon incidenta otkrio šta se tačno dogodilo. - Krenuo sam kući iz konjičkog… »
"Danas nekog pogledaš popreko, pa te iz čista mira tuče": Poznati u neverici zbog napada na Strugara, a evo kako je…

"Danas nekog pogledaš popreko, pa te iz čista mira tuče": Poznati u neverici zbog napada na Strugara, a evo kako je…

Blic 12.09.2020
Pre dva dana glumca Petra Strugara napao je radnik Ivan G. na salašu, koji je osuđen an šest meseci kućnog pritvora. Ovim slučajem potresena je cela estrada, a voditeljka Dea Đurđević priznaje da je šokirana ovim što se desilo Strugaru. - Žao… »
Dobio šest meseci: Radnik koji je pretukao Petra Strugara u kućnom zatvoru! (foto)

Dobio šest meseci: Radnik koji je pretukao Petra Strugara u kućnom zatvoru! (foto)

Mondo 12.09.2020
Ivan G. priznao da je u četvrtak pesnicom udario glumca na salašu u Jakovu. Lekari utvrdili da su Strugaru polomljeni nos i jagodična kost. Ivan G. priznao da je u četvrtak pesnicom udario glumca na salašu u Jakovu. Lekari utvrdili da su Strugaru… »
Udario sam ga, rekao mi je da smrdim: Radnik na salašu Stremen u pritvoru 48 sati posle sukoba sa glumcem Petrom Strugarom

Udario sam ga, rekao mi je da smrdim: Radnik na salašu Stremen u pritvoru 48 sati posle sukoba sa glumcem Petrom Strugarom

Večernje novosti 12.09.2020
POPULARNI glumac Petar Strugar, koji je fizički napadnut u četvrtak uveče u Jakovu na salašu "Stremen", kada ga je, navodno, udario radnik salaša pesnicom u glavu posle kraće rasprave, možda će morati da ide na operaciju. Kako mediji prenose… »

Vesti dana »