Povezane vesti

Navijači u transu zbog Noleta: Pojavio se novi snimak, evo gde je loptica pogodila sudiju! (VIDEO)

Navijači u transu zbog Noleta: Pojavio se novi snimak, evo gde je loptica pogodila sudiju! (VIDEO)

Vesti online 12.09.2020
Novak Đoković je diskvalifikovan kada je lopticom pogodio linijskog sudiju u osmini finala US opena 2020, a njegovi navijači izneli su najnovije dokaze na osnovu snimka koji je osvanuo u javnosti. Štaviše, sada tvrde da, novim snimkom, može da se… »
Pojavio se toliki željeni snimak: Evo gde je Đokovićeva loptica pogodila sudiju, navijači traže da Novak podnese tužbu…

Pojavio se toliki željeni snimak: Evo gde je Đokovićeva loptica pogodila sudiju, navijači traže da Novak podnese tužbu…

Hot sport 12.09.2020
Naš najbolji teniser i prvi reket sveta, Novak Đoković diskvalifikovan je sa US Opena, a njegovi navijači naročito su ljuti zbog najnovijeg snimka tog događaja. Naš teniser je predstavljen u javnosti kao loš momak koji je namerno pogodio sudiju, a… »
Snimak koji su svi čekali! Novače, tuži je: Navijači besni, traže od Noleta da pokrene sudski postupak (video)

Snimak koji su svi čekali! Novače, tuži je: Navijači besni, traže od Noleta da pokrene sudski postupak (video)

Mondo 12.09.2020
Novi snimak pokazuje ne samo da nije bilo besa ili ljutnje, već se internet pita i gde je tačno pogodio sudiju. Novi snimak pokazuje ne samo da nije bilo besa ili ljutnje, već se internet pita i gde je tačno pogodio sudiju Novak Đoković je… »
Pojavio se snimak koji menja sve: Novak nije pogodio sudiju u vrat, navijači traže da tuži organizatore! (video)

Pojavio se snimak koji menja sve: Novak nije pogodio sudiju u vrat, navijači traže da tuži organizatore! (video)

Večernje novosti 12.09.2020
SRPSKI teniser Novak Đoković stavljen je na stub srama nakon diskvalifikacije sa Ju-Es opena. Naš teniser je predstavljen u javnosti kao loš momak koji je namerno pogodio sudiju, a u više navrata videli smo dokaze da namere nije bilo. Sada se pojavio… »
Snimak koji smo svi čekali! Gde je i kako Noletova loptica pogodila sudiju! Navijači traže od Đokovića da pokrene tužbu…

Snimak koji smo svi čekali! Gde je i kako Noletova loptica pogodila sudiju! Navijači traže od Đokovića da pokrene tužbu…

Sportal blic 12.09.2020
Novak Đoković je diskvalifikovan kada je lopticom pogodio linijskog sudiju u osmini finala US Opena 2020, a njegovi navijači naročito su besni zbog najnovijeg snimka tog događaja. Iako se činilo da se bura zbog skandala na ovom grend slemu polako… »
Tim i zverev za trofej u Njujorku: Nemac i Austrijanac posle velike borbe i senzacionalnog preokreta došli do finala US Opena!

Tim i zverev za trofej u Njujorku: Nemac i Austrijanac posle velike borbe i senzacionalnog preokreta došli do finala US Opena!

Hot sport 12.09.2020
Austrijanac Dominik Tim prvi put u karijeri plasirao se u finale US Opena. Svetski broj tri je u drugom polufinalu savladao Rusa Danila Medvedeva 6:2, 7:6 (9:7), 7:6 (7:5) i sa Aleksanderov Zverevim zakazao bitku za titulu. Tim je do svog četvrtog finala… »
Pamte šta se desilo Novaku: US Open je sprdnja, videli smo u 4. kolu! Medvedev izvređao organizatore

Pamte šta se desilo Novaku: US Open je sprdnja, videli smo u 4. kolu! Medvedev izvređao organizatore

Mondo 12.09.2020
Prvo mu nije odobren čelendž, pa je dobio opomenu, a onda "odlepio" Prvo mu nije odobren čelendž, pa je dobio opomenu, a onda "odlepio" Dominik Tim se plasirao u finale US Opena, pošto je u polufinalu pobedio Danila Medvedeva u tri seta, ali je meč… »
Medvedev: US Open je sprdnja, mislio sam da sam ubio nekog

Medvedev: US Open je sprdnja, mislio sam da sam ubio nekog

Nova 12.09.2020
Ruski teniser Danil Medvedved, ispao je u polufinalu US Opena pošto ga je savladao Austrijanac Dominik Tim - 6:2, 7:6, 7:5. Ipak, Medvedev se nije tek tako pomirio s eliminacijom već je žestoko prozvao organizatore, a spomenuo je i Novaka Đokovića i… »
"Da li sam ubio: Nekog?! Pa, videli smo šta ste uradili Novaku!" Novi skandal US Opena, Rus potpuno poludeo zbog toga što su…

"Da li sam ubio: Nekog?! Pa, videli smo šta ste uradili Novaku!" Novi skandal US Opena, Rus potpuno poludeo zbog toga što su…

Sportal blic 12.09.2020
US Open ove godine kao da želi da se drži pravila kao što nije nikada ranije. Sudije su dobile jasna uputstva od kojih ne odstupaju ni milimetar. Nakon što je Novak Đoković po mnogim ocenama nezasluženo (ili bolje rečeno preterano strogo)… »
Ju-Es open je šala - Medvedev: Kaznili su me kao da sam ubio nekoga! (video)

Ju-Es open je šala - Medvedev: Kaznili su me kao da sam ubio nekoga! (video)

Večernje novosti 12.09.2020
ORGANIZATORI ovogodišnjeg Ju-Es opena nemaju mnogo razloga za ponos, jer je ovogodišnji turnir daleko od savršeno izvedenog. Dominik Tim se plasirao u finale Otvorenog prvenstva Amerike, savladao je Danila Medvedeva, a tokom meča ponovo je došlo do… »
Da li je US Open šala? Mislim da sam nekog ubio: Medvedev grmeo na sudiju i supervizora tokom meča

Da li je US Open šala? Mislim da sam nekog ubio: Medvedev grmeo na sudiju i supervizora tokom meča

Telegraf 12.09.2020
Rus je bio vidno iznerviran tokom prvog seta protiv Tima. Ruski teniser Danil Medvedev našao se u centru bizarnog incidenta na US Openu nakon što je besneo na sudiju, jer mu ovaj nije dozvolio čelendž tokom polufinalnog meča protiv Dominika Tima… »

Vesti dana »