Povezane vesti

Kon uživo o povratku turista iz Crne Gore: Evo kada će biti odlučeno da li uvodimo karantin!

Kon uživo o povratku turista iz Crne Gore: Evo kada će biti odlučeno da li uvodimo karantin!

Mondo 12.09.2020
Član Kriznog štaba uživo na televiziji! Član Kriznog štaba uživo na televiziji! Član Kriznog štaba, epidemiolog dr Predrag Kon, gostovao je na Prvoj i pričao o povratku turista iz Crne Gore. "Mi već četiri nedelje upozoravamo na povratak… »
Kon uživo objavio podatke koje do sada nismo znali: Znam da se to inače ne radi, ali morate da znate istinu!

Kon uživo objavio podatke koje do sada nismo znali: Znam da se to inače ne radi, ali morate da znate istinu!

Mondo 12.09.2020
Član Kriznog štaba uživo na televiziji otkrio podatke o smrtnosti iz svog istraživanja! Član Kriznog štaba uživo na televiziji otkrio podatke o smrtnosti iz svog istraživanja! Član Kriznog štaba, epidemiolog dr Predrag Kon, gostovao je na Prvoj… »
Neko će preživeti kovid, a onda će ga "udariti" grip: Kon o sudaru gripa i korone koji nam predstoji!

Neko će preživeti kovid, a onda će ga "udariti" grip: Kon o sudaru gripa i korone koji nam predstoji!

Mondo 12.09.2020
Član Kriznog štaba uživo na televiziji o dolasku sezonskog gripa, vakcini i korona virusu! Član Kriznog štaba uživo na televiziji o dolasku sezonskog gripa, vakcini i korona virusu! Član Kriznog štaba, epidemiolog dr Predrag Kon, gostovao je na… »
Kon izneo rezultate svog istraživanja o broju žrtava korone: U Beogradu do juna umrlo 210 ljudi

Kon izneo rezultate svog istraživanja o broju žrtava korone: U Beogradu do juna umrlo 210 ljudi

Telegraf 12.09.2020
Kon je istakao je da je prava eksplozija korone ipak usledila u julu i avgustu. Epidemiolog dr Predrag Kon gostujući na TV Prva ekskluzivno je izneo podatke o smtnosti građana usled korona virusa, na osnovu analiza koje se tek rade. On je istakao da je… »

Vesti dana »