Povezane vesti

Životna drama glumca Tihomira Arsića: "Borim se sa rakom"

Životna drama glumca Tihomira Arsića: "Borim se sa rakom"

Telegraf 12.09.2020
- Trebalo je da igram u filmu ulogu koja se tiče teme dobrog čoveka koji umire od raka i tada sam saznao da imam rak pankerasa - rekao je Tihomir. Glumac Tihomir Arsić danas, 12. septembra, pojavio se na svečanosti promocije novih potporučnika Vojske… »
Glumac tihomir Arsić o borbi sa opakom bolešću: Sedim i pijem sa društvom, ne obazirem se na loše prognoze!

Glumac tihomir Arsić o borbi sa opakom bolešću: Sedim i pijem sa društvom, ne obazirem se na loše prognoze!

Kurir 12.09.2020
Tihomir Arsić danas je recitovao pesmu u okviru svečane promocije najmlađih oficira Vojske Srbije, a svi su primetili da je smršao više od 30 kilograma. Glumac za Kurir kaže da nije tajna da je njegovo zdravstveno stanje ozbiljno narušeno i da se… »
Glumac Tihomir Arsić vodi bitku za život: "Već dve godine se borim sa rakom, imam 30 kilograma manje"

Glumac Tihomir Arsić vodi bitku za život: "Već dve godine se borim sa rakom, imam 30 kilograma manje"

Blic 12.09.2020
Glumac Tihomir Arsić danas je recitovao pesmu u okviru svečane promocije najmlađih oficira. Tihomir se veoma dugo nije pojavljivao u srpskoj javnosti, a tokom recitacije niko nije mogao da ga prepozna. Tihomir Arsić je za "Blic" otkrio da mu je… »

Vesti dana »