Povezane vesti
MUP: NIje tačno da je preminuo mladić koji je pretučen u Novom Sadu
Danas 13.09.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je danas da su netači navodi koji su se pojavili na društvenim mrežama da je 28-godišnji mladić koji je pretučen u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu preminuo. „Apelujemo još jednom na sve da ne šire netačne… »
Oglasio se klinički centar: Pretučeni Novosađanin nakon zbrinjavanja pušten na kućno lečenje
Blic 12.09.2020
Kliničko bolnički centar Vojvodine oglasio se posle pisanja "Blica" o brutalnoj tuči u kojoj je Ivan Kontić naneo teške telesne povrede mladiću u Novom Sadu. "Pacijent, M.M. (28) primljen je u Urgentni centar 24. avgusta u večernjim satima sa teškim… »
Onesvešćenog ga tukao i lomio mu ruke: Bez informacija o sudbini mladića krvnički pretučenog u centru Novog Sada
Blic 12.09.2020
Stanje brutalno pretučenog mladića (28) u centru Novog Sada, kojem je nasilnik Ivan Kontić (30) za kojim policija intenzivno traga, slomio obe ruke, i dalje nije poznato. Iako je monstruozno nasilje uznemirilo celu Srbiju, da su se čitaoci s pravom… »
Vesti dana »
Snimak bitke iznad teherana kakva nije viđena više od 40 godina! Izraelski f-35 prvi put oborio avion sa posadom; Iran: Nema pregovora, ratovaćemo koliko želimo
Kurir pre 11 minutajoš 97 povezanih
Poljoprivrednici i danas blokiraju pojedine puteve: Čeka se ishod pregovora sa Vladom
Radio 021 pre 2 satajoš 11 povezanih
Šta čeka Srbiju zbog blokade Ormuza? Nikola Rajaković otkriva: Jedna stvar nas spasava od globalnog haosa
Telegraf pre 41 minutajoš 30 povezanih
Čitav odbojkaški svet u žalosti, preminuo Aleksandar Boričić
Sportske.net pre 26 minutajoš 23 povezane



