Povezane vesti

Stefanović: Policija daleko efikasnija nego u vreme Tadića i Đilasa

Stefanović: Policija daleko efikasnija nego u vreme Tadića i Đilasa

Danas 13.09.2020
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je broj krivičnih dela u Srbiji tokom 2019. godine bio 81.846, navodeći da je broj krivičnih dela u padu od 2014. godine. Kako je saopšteno iz Ministarstva unutrašnjih poslova… »
Stefanović: Policija će rešiti poslednje slučajeve koji su uznemirili građane

Stefanović: Policija će rešiti poslednje slučajeve koji su uznemirili građane

N1 Info 13.09.2020
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da je broj krivičnih dela u Srbiji tokom 2019. godine bio 81.846, navodeći da je broj krivičnih dela u padu od 2014. godine. Kako je saopšteno iz Ministarstva unutrašnjih poslova… »
Ministar Stefanović: Policija znatno efikasnija nego u vreme Tadića i Ðilasa

Ministar Stefanović: Policija znatno efikasnija nego u vreme Tadića i Ðilasa

Srbija danas 13.09.2020
- Danas se u Srbiji za razliku od Tadićevog i Ðilasovog vremena, kada su organizovane kriminalne grupe vedrile i oblačile Srbijom, nijedan kriminalac ne oseća lagodno, a kriminalne grupe beže glavom bez obzira - ističe Stefanović. Ministar… »
SDS traži ostavku Rebića zbog prebijanja mladića u Novom Sadu

SDS traži ostavku Rebića zbog prebijanja mladića u Novom Sadu

N1 Info 13.09.2020
Socijaldemokratska stranka (SDS) zahteva da Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) hitno iznese u javnost sve detalje u vezi sa prebijanjem mladića u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu i traži da direktor policije Vladimir Rebić podnese ostavku. Ta stranka… »
SDS: Hitna istraga i smena direktora policije zbog monstruoznog prebijanja mladića u Novom Sadu

SDS: Hitna istraga i smena direktora policije zbog monstruoznog prebijanja mladića u Novom Sadu

Danas 13.09.2020
Socijaldemokratska stranka (SDS) saopštila je da zahteva da Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) hitno iznese u javnost sve detalje u vezi sa prebijanjem mladića u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu i traži da direktor policije Vladimir Rebić podnese… »
SDS: Hitna istraga i kazna za monstruozno prebijanje mladića

SDS: Hitna istraga i kazna za monstruozno prebijanje mladića

Nova 13.09.2020
Socijaldemokratska stranka zahteva da MUP hitno iznese u javnost sve detalje u vezi sa monstruoznim prebijanjem mladića u Novom Sadu i sankcionisanje svih koji su učestvovali u očiglednom kriminalnom zataškavanju ovog događaja i neprijavljivanju… »
Parović: Ja sam pustio snimak iz Novog Sada, ganjajući lisicu isterao sam vuka

Parović: Ja sam pustio snimak iz Novog Sada, ganjajući lisicu isterao sam vuka

N1 Info 13.09.2020
Predsednik Narodnog slobodarskog pokreta - Slobodari Miroslav Parović izjavio je da su čelnici policije obavestili javnost da je policija vrhunski profesionalno sprovela istragu o brutalnom prebijanju momka u Novom Sadu bez sramote što je osumnjičeni… »
Parović (Slobodari): Ja sam objavio snimak prebijanja mladića u Novom Sadu, neka me policija uhapsi

Parović (Slobodari): Ja sam objavio snimak prebijanja mladića u Novom Sadu, neka me policija uhapsi

Novi magazin 13.09.2020
Predsednik Narodnog slobodarskog pokreta - Slobodari Miroslav Parović izjavio je danas da su čelnici policije obavestili javnost da je policija vrhunski profesionalno sprovela istragu o brutalnom prebijanju momka u Novom Sadu bez sramote što je… »
“Ja sam objavio snimak prebijanja mladića u Novom Sadu, neka me policija uhapsi kad već ne hapsi kriminalce…”

“Ja sam objavio snimak prebijanja mladića u Novom Sadu, neka me policija uhapsi kad već ne hapsi kriminalce…”

Nedeljnik 13.09.2020
Foto Screenshoot/Youtube (Beta) – Predsednik Narodnog slobodarskog pokreta – Slobodari Miroslav Parović izjavio je danas da su čelnici policije obavestili javnost da je policija vrhunski profesionalno sprovela istragu o brutalnom prebijanju momka u… »
Parović: Vrhunski “profesionalci” iz policije me nisu ni pitali odakle mi snimak

Parović: Vrhunski “profesionalci” iz policije me nisu ni pitali odakle mi snimak

Luftika 13.09.2020
Miroslav Parović iz Narodnog slobodarskog pokreta, koji je objavio snimak brutalnog prebijanja u Jevrejskoj ulici, ukazuje da ga policija nije kontaktirala i pitala odakle mu snimci i zašto ih je javno objavio. Parović navodi da je snimke objavio “sa… »
PSS traži ostavku ministra policije zbog slučaja prebijanja mladića u Novom Sadu

PSS traži ostavku ministra policije zbog slučaja prebijanja mladića u Novom Sadu

Danas 13.09.2020
Pokret slobodna Srbija (PSS) zatražio je danas ostavku ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića zbog nereagovanja policije na slučaj teškog prebijanja mladića u Novom Sadu. „Pokret Slobodna Srbija još jednom ukazuje da su odlazeći… »
Parović: "Profesionalci" iz policije me nisu pitali ni odakle mi snimak brutalnog prebijanja

Parović: "Profesionalci" iz policije me nisu pitali ni odakle mi snimak brutalnog prebijanja

Radio 021 13.09.2020
Miroslav Parović iz Narodnog slobodarskog pokreta, koji je objavio snimak brutalnog prebijanja u Jevrejskoj ulici, ukazuje da ga policija nije kontaktirala i pitala odakle mu snimci i zašto ih je javno objavio. Parović navodi da je snimke objavio "sa… »

Vesti dana »