Povezane vesti
Bivši savetnik Stejt departmenta totalno poludeo: Srbija mora da prizna Kosovo i pozove druge da to urade
Pravda 13.09.2020
Bivši viši savetnik američkog Stejt departmenta, Dejvid Filips, izjavio je da Vašingtonski sporazum ignoriše ključno pitanje, a to je uzajamno priznanje Srbije i Kosova. - Vašingtonski sporazum ne pominje uzajamno priznanje, koje je u osnovi problema… »
Filips: Vašingtonski sporazum ignoriše pitanje priznanja
RTV 13.09.2020
PRIŠTINA - Bivši viši savetnik američkog Stejt departmenta, Dejvid Filips, izjavio je da Vašingtonski sporazum ignoriše ključno pitanje, a to je uzajamno priznanje Srbije i Kosova. "Vašingtonski sporazum ne pominje uzajamno priznanje, koje je u osnovi… »
Bivši savetnik Stejt departmenta "prolupao": Srbija mora da prizna Kosovo i pozove druge da to urade
Srbija danas 13.09.2020
Filips smatra da je naša zemlja ta koja treba da pravi kompromise. Bivši viši savetnik američkog Stejt departmenta, Dejvid Filips, izjavio je da Vašingtonski sporazum ignoriše ključno pitanje, a to je uzajamno priznanje Srbije i Kosova. - Vašingtonski… »
Vesti dana »
Putin: Zapad preko Jugoslavije menjao svetski poredak, Kijev će izgubiti teritorije; Zelenski najavio "dubinske udare"
RTS pre 27 minutajoš 35 povezanih
Uhapšen muškarac koji je u snimku na Fejsbuku pretio Vučiću i Vučićeviću
Radio 021 pre 28 minutajoš 26 povezanih
Tužan kraj potrage na Elbrusu: Pronađena tela još troje alpinista iz BiH
Mondo pre 1 satjoš 48 povezanih
Štrajk grčkih carinikaa prelazima sa Severnom Makedonijom najavljen za sutra
Beta pre 48 minutajoš 27 povezanih
Iran tvrdi da je obustavio napade na američke saveznike, SAD pauzirao bombardiranje
Slobodna Evropa pre 3 satajoš 34 povezane



