Povezane vesti
Mišelova majka otkrila detalje miljaninog "ludila": Policija ju je vozila u NIš, a ona se vraćala u Čačak brže od njih!
Mondo 13.09.2020
Ništa u vezi sa tom pričom nije smešno, kaže Hana Gvozdenović! Ništa u vezi sa tom pričom nije smešno, kaže Hana Gvozdenović! Majka pevača i sadašnjeg učesnika Zadruge Mišela Gvozdenovića, Hana Gvozdenović, progovorila je o tome kako je izgledala… »
Miljana nam je pokvarila život i zdravlje, ništa nije smešno! Hana do detalja opisala šta je sve Kulićeva radila u Čačku
Kurir 13.09.2020
Majka Mišela Gvozdenovića Hana progovorila je o svom sinu, njegovom privatnom životu, kao i Miljani Kulić koja ga je godinama proganjala. "Imam tri sina, Mišel je srednji, živeo je u Holandiji sa nama. Mi smo svi muzikalni, a on je pokazao talenat… »
Vesti dana »
Vučić danas sa sa vrhovnim komandantom savezničkih snaga NATO u Evropi Grinkevičem
RTV pre 1 satjoš 1 povezana
„Ovakav ishod se mogao očekivati“: SRCE i PSG o kapitulaciji pravosuđa i odbacivanju optužbi protiv Milića
Danas pre 7 satijoš 7 povezanih
AMSS: Teretna vozila na izlaz na graničnim prelazima čekaju najduže četiri sata
RTV pre 35 minutajoš 3 povezane




