Povezane vesti

Hamilton: Kao da sam vozio tri trke

Hamilton: Kao da sam vozio tri trke

Nova 13.09.2020
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je da je trka Formule 1 za Veliku nagradu Toskane bila izuzetno teška zbog dva prekida, ali da je zadovoljan zbog 90. pobede u karijeri. “Sve je bilo pomalo konfuzno. Imao sam utisak da su tri trke u jednom danu… »
F1: Hamilton najbrži i u Toskani, još jedan korak do Šumahera

F1: Hamilton najbrži i u Toskani, još jedan korak do Šumahera

Auto blog 13.09.2020
Kako prenosi RTS, britanski vozač iz redova Mercedesa Luis Hamilton pobedio je na stazi "Muđelo" u trci za Veliku nagradu Toskane. Hamilton je ostvario 90. pobedu u karijeri i nalazi se na korak od rekorda koji drži legendarni Mihael Šumaher. Velika… »
Haos u Muđelu: Istorijska trka, 2 prekida i pobeda Hamiltona

Haos u Muđelu: Istorijska trka, 2 prekida i pobeda Hamiltona

Nova 13.09.2020
Britanski vozač Luis Hamilton, član Mercedeca, pobedio je na trci za Veliku nagradu Toskane u Formuli 1, prvoj na stazi Muđelo nadomak Firence, na kojoj se uglavnom voze samo moto trke. On je u u veoma haotičnoj trci, sa dva prekida, došao do 90… »
"Ludilo" na stazi u Muđelu: Dve crvene zastave, udesi i nova pobeda Hamiltona!

"Ludilo" na stazi u Muđelu: Dve crvene zastave, udesi i nova pobeda Hamiltona!

Telegraf 13.09.2020
Britanski automobilista Luis Hamilton pobedio je na trci Formule 1 za Veliku nagradu Toskane u Muđelu. Hamilton je ove sezone pobedio šesti put i malo je verovatno da će ga neko ugroziti na putu ka sedmoj titulu prvaka Formule 1 i rekorda Mihaela… »
Horor start u Formuli 1: Dva udesa u prvih 6 krugova, petorica vozača završili trku

Horor start u Formuli 1: Dva udesa u prvih 6 krugova, petorica vozača završili trku

Telegraf 13.09.2020
Trka praktično nije ni počela... Velika nagrada Italije, koja se vozi na stazi Muđelo, prekinuta je čak dva puta u prvih šest krugova! Najpre smo u prvom videli žutu zastavu, kada je Maks Ferštapen završio trku zbog toga što se našao u… »

Vesti dana »