Povezane vesti

Pari Sen Žermen podržao Nejmarove tvrdnje o uvredama na rasnoj osnovi

Pari Sen Žermen podržao Nejmarove tvrdnje o uvredama na rasnoj osnovi

Novi magazin 14.09.2020
Fudbalski klub Pari Sen Žermen snažno je danas podržao tvrdnje svog igrača Nejmara da ga je defanzivac Olimpika iz Marseja vređao na rasnoj osnovi tokom prvenstvene utakmice. Pari Sen Žermen je naveo da se raduje istrazi koje će sprovesti Fracuska… »
Drakonska kazna za Nejmara, zbog ovakve je jednom već hteo da ode!

Drakonska kazna za Nejmara, zbog ovakve je jednom već hteo da ode!

Sportske.net 14.09.2020
Žestoke kazne za aktere tuče na Parku prinčeva! PSŽ i Olimpik Marsej odigrali su jedan od najžustrijih derbija poslednjih godina, a meč je završen sa čak pet isključenih igrača. U centru pažnje bio je Nejmar koji je udario rivala Alvara… »
Stigao odgovor Nejmaru: Ja rasista? Nauči da gubiš!

Stigao odgovor Nejmaru: Ja rasista? Nauči da gubiš!

N1 Info 14.09.2020
Fudbaler Marseja Alvaro Gonsales odgovorio je na Nejmarove optužbe da ga je vređao na rasnoj osnovi i istakao da to nije istinito. Završnica duela Pari Sen Žermena i Marseja bila je izuzetno uzavrela. Čak petorica igrača dobila su crvene kartone u… »
Sraman potez: Samo što je preležao koronu, Di Marija uradio nešto što je zapanjilo fudbalski svet (video)

Sraman potez: Samo što je preležao koronu, Di Marija uradio nešto što je zapanjilo fudbalski svet (video)

Večernje novosti 14.09.2020
FUDBALSKI klub PSŽ ne pamti ovako loš početak sezone. Prvi meč protiv Lansa izgubili su 1:0, veliki broj prvotimaca meč je propustio zbog korona virusa. Nisu bolje prošli ni protiv Marseja. Svega je bilo u sinoćnjem duelu protiv Olimpika iz… »
Neverovatno, posle KORONE Di Marija radi OVO?!

Neverovatno, posle KORONE Di Marija radi OVO?!

Sportske.net 14.09.2020
Neverovatan potez Argentinca uzimajući u obzir njegov pređašnji karantin. O ludilu u Parizu će se pričati još neko vreme. U derbiju PSŽ i Marseja videli smo oštru, na trenutke tehnički odličnu igru, ali naravno opšti metež pri kraju utakmice i… »
Jedino žalim što nisam udario ovog ser**u: Nejmar poludeo kada mu je protivnik rekao da je majmun!

Jedino žalim što nisam udario ovog ser**u: Nejmar poludeo kada mu je protivnik rekao da je majmun!

Mondo 14.09.2020
Optužba za rasizam posle derbija u Francuskoj... Optužba za rasizam posle derbija u Francuskoj... Samo jedan gol videli smo sinoć na "Parku prinčeva" u susretu Pari sen Žermena i Olimpik Marseja, ali je to već sada jedna od najluđih utakmica koje… »
“VAR video moju agresiju, ne i kad me nazivaju majmunom”

“VAR video moju agresiju, ne i kad me nazivaju majmunom”

Nova 14.09.2020
Utakmica Pari Sen Žermena i Olimpika iz Marseja, u kojojj su gosti upisali minimalni trijumf (1:0), izazvala je veliku buru zbog sukoba igrača u završnici utakmice koji je kao posledicu imao pet crvenih kartona. Teren su pre saigrača napustili… »
Marsej minimalcem "naljutio" PSŽ, pet crvenih kartona

Marsej minimalcem "naljutio" PSŽ, pet crvenih kartona

N1 Info 14.09.2020
Fudbaleri Marseja slavili su na gostovanju Pari Sen Žermenu u meču trećeg kola francuske Lige 1 rezultatom 1:0. Jedini gol na Parku prinčeva postigao je Florijan Toven. Dvadesetsedmogodišnji napadač Marseja je mrežu PSŽ pogodio u 31. minutu… »
Nastavljena agonija PSŽ: Novi poraz, pet crvenih kartona! Na pomolu skandal zbog rasizma? (video)

Nastavljena agonija PSŽ: Novi poraz, pet crvenih kartona! Na pomolu skandal zbog rasizma? (video)

Večernje novosti 13.09.2020
NASTAVLjA se agonija PSŽ, ni nakon dva kola tim iz Pariza ne zna za pobedu, ovog puta bolji od njih bio je Olimpik iz Marseja (1:0). U ovom meču nešto jači sastav domaćina, pošto su se nakon pauze zbog korone na teren vratili Nejmar i Di Marija. To… »

Vesti dana »