Povezane vesti

Svetlana Bojković: Imala sam sreću da budem savremenik velikih glumaca i velikih reditelja

Svetlana Bojković: Imala sam sreću da budem savremenik velikih glumaca i velikih reditelja

Danas 14.09.2020
Drugog dana Festivala evropskog filma Palić, 13. septembra, u Glavnom takmičarskom programu prikazani su filmovi „Časovi persijskog” ukraijnskog reditelja Vladimira Perelmana i „Valan” mađarskog reditelja Bele Bagote, navodi se u saopštenju… »
Palićki festival: Velika izložba posvećena Svetlani Bojković

Palićki festival: Velika izložba posvećena Svetlani Bojković

Dnevnik 14.09.2020
SUBOTICA: Izložba posvećena legendi srpskog glumišta Svetlani Bojković „Umetnost glume ili traganje za istinom“ otvorena je juče u holu subotičkog Otvorenog univerziteta u sklopu 27. evropskog film festivala Palić. Svetlana Bojković je glumica… »
Rasla sam u lepša vremena: U Subotici otvorena izložba posvećena Svetlani Bojković

Rasla sam u lepša vremena: U Subotici otvorena izložba posvećena Svetlani Bojković

Večernje novosti 13.09.2020
U OKVIRU 27. Festivala evropskog filma Palić sinoć je u Galeriji Otvorenog univerziteta, biće otvorena izložba „Svetlana Bojković – umetnost glume ili traganje za istinom“ . Postavka koja je nastala povodom nagrade za životno delo, koje je… »

Vesti dana »