Povezane vesti

Ko je Ivan Kontić za kojim traga policija zbog brutalnog prebijanja u Novom Sadu

Ko je Ivan Kontić za kojim traga policija zbog brutalnog prebijanja u Novom Sadu

Radio 021 14.09.2020
Ivan Kontić (30) iz Nikšića koji je osumnjičen da je naneo teške telesne povrede M. M. (28) iz Novog Sada, trenutno je jedna od najtraženijih osoba od strane srpske policije. Zbog snimka koji pokazuje kako je osumnjičeni 24. avgusta oko ponoći u… »
Tužilaštvo tek 12. septembra pokrenulo istragu protiv Ivana Kontića zbog pokušaja ubistva

Tužilaštvo tek 12. septembra pokrenulo istragu protiv Ivana Kontića zbog pokušaja ubistva

Radio 021 14.09.2020
Novosadsko Više javno tužilaštvo je tek 12. septembra po prijavi policije protiv Ivana Kontića (30), pokrenulo istragu zbog pokušaja ubistva M.M. (28). U Tužilaštvu kažu da je u toku prikupljanje dokaza radi donošenja odluke, a potvrdili su i da… »
Nasilnika iz novog sada traže preko facebooka: Raspisana međunarodna poternica

Nasilnika iz novog sada traže preko facebooka: Raspisana međunarodna poternica

Mondo 14.09.2020
Ivan Kontić (30) za kojim policija traga zbog sumnje da je pretukao i naneo teške povrede 28-godišnjem M.M. 24. avgusta u Novom Sadu, diplomirani je pravnik i svojevremeno je bio reprezentativac Crne Gore u džudou, piše beogradska štampa. Ivan… »
Prete mi da će me upucati, psuju me, ljudi nisam to ja! Nikšićanina (29) pomešali sa mučiteljem iz Novog Sada! (foto)

Prete mi da će me upucati, psuju me, ljudi nisam to ja! Nikšićanina (29) pomešali sa mučiteljem iz Novog Sada! (foto)

Večernje novosti 14.09.2020
NIKŠIĆANIN Ivan Kontić (30), osumnjičen da je u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu pretukao dvadesetosmogodišnjeg mladića i tom prilikom mu naneo teške telesne povrede. Tim povodom su se na društevnim mrežama pojavile fotografije sa Fejsbuka na kojima… »
MUP: Apsolutna je neistina da je policija skrivala slučaj Kontić od tužilaštva 19 dana

MUP: Apsolutna je neistina da je policija skrivala slučaj Kontić od tužilaštva 19 dana

Kurir 14.09.2020
Policijska uprava Novi Sad obavestila je javnost da su pojedini mediji objavili apsolutnu neistinu da je "policija skrivala slučaj Kontić od tužilaštva 19 dana". - Iako u vesti, koju su prepisali od drugih medija, stoji samo da je Više javno… »
MUP: Nismo skrivali slučaj Kontić

MUP: Nismo skrivali slučaj Kontić

Nova 14.09.2020
Nakon pisanja našeg portala o slučaju Ivana Kontića, koji se sumnjiči za brutalno prebijanje mladića u Novom Sadu, oglasila se i policijska uprava Novi Sad. Oni su u saopštenju za medije rekli da je tekst "Policija skrivala slučaj Kontić od… »
Posle brutalnog prebijanja mladića: Pokrenuta istraga, Ivan Kontić sumnjiči se za pokušaj ubistva

Posle brutalnog prebijanja mladića: Pokrenuta istraga, Ivan Kontić sumnjiči se za pokušaj ubistva

Večernje novosti 14.09.2020
U NOVOSADSKOM Višem javnom tužilaštvu je 12. septembra doneta naredba o sprovođenju istrage protiv Ivana Kontića (30), osumnjičenog za brutalno prebijanje M.M. (28). Istraga je pokrenuta nakon što je Policijska uprava u Novom Sadu podnela krivičnu… »
Tužilaštvo za N1: Istraga o Kontiću pokrenuta 12. septembra, nakon prijave MUP-a

Tužilaštvo za N1: Istraga o Kontiću pokrenuta 12. septembra, nakon prijave MUP-a

N1 Info 14.09.2020
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je, u odgovoru N1, da je pokrenulo istražni postupak protiv Ivana Kontića, koji je osumnjičen da je pre tri nedelje brutalno pretukao mladića u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu, tek 12. septembra zbog… »
Policija skrivala slučaj Kontić od tužilaštva 19 dana

Policija skrivala slučaj Kontić od tužilaštva 19 dana

Nova 14.09.2020
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je, u odgovoru N1, da je pokrenulo istražni postupak protiv Ivana Kontića, koji je osumnjičen da je pre tri nedelje brutalno pretukao mladića u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu, tek 12. septembra zbog… »
Begunac Ivan Kontić je diplomirani pravnik i džudo majstor

Begunac Ivan Kontić je diplomirani pravnik i džudo majstor

Nova 14.09.2020
Ivan Kontić (30) za kojim policija traga zbog sumnje da je pretukao i naneo teške povrede 28-godišnjem M.M. 24 avgusta u Novom Sadu, diplomirani je pravnik i svojevremeno je bio reprezentativac Crne Gore u džudou. List danas piše, pozivajući se na… »
Dvoje privedenih zbog pomoći Kontiću, policija u kontaktu sa kolegama u Crnoj Gori

Dvoje privedenih zbog pomoći Kontiću, policija u kontaktu sa kolegama u Crnoj Gori

NoviSad.com 14.09.2020
Novi Sad - Novosadska policija pretresla je juče više stanova i lokacija, a dve osobe su privedene zbog pomaganja Ivanu Kontiću (30) iz Nikšića, osumnjičenom da je 24. avgusta oko 00:30 časova u Jevreskoj 35 pretukao i polomio ruke M. M. (28) iz… »

Vesti dana »