Povezane vesti

"Ići ću kod lekara": Oglasio se nakon diskvalifikacije iz Zadruge 4 i kazne od 100.000 evra

"Ići ću kod lekara": Oglasio se nakon diskvalifikacije iz Zadruge 4 i kazne od 100.000 evra

Blic 14.09.2020
Filip Mijatov se oglasio nakon što je sinoć diskvalifikovan iz "Zadruge 4", jer je svojevoljno napustio imanje, te zbog ovoga mora da plati kaznu od 100.000 evra. - Vratio bih se! Da me ispoštuju, vratio bih se! Kakvih 100.000 evra. Nema osnova, kakvih… »
Oglasio se Filip Mijatov: Ja sam vip, ne mogu da spavam sa ostalima! Nisu me ispoštovali, kakva kazna!

Oglasio se Filip Mijatov: Ja sam vip, ne mogu da spavam sa ostalima! Nisu me ispoštovali, kakva kazna!

Mondo 14.09.2020
Odbija da da 100 hiljada evra, kaže - to je protivzakonito! Odbija da da 100 hiljada evra, kaže - to je protivzakonito! Filip Mijatov je sinoć diskvalifikovan iz Zadruge, pa njegova kazna umesto 50.000 evra iznosi 100 hiljada, jer je diskvalifikovan i… »
Razbijao čekićem pa diskvalifikovan Oglasio se Filip Mijatov, on bi da se vrati ali je na bolovanju! Postavio šok uslove

Razbijao čekićem pa diskvalifikovan Oglasio se Filip Mijatov, on bi da se vrati ali je na bolovanju! Postavio šok uslove

Kurir 14.09.2020
Filip Mijatov diskvalifikovan je iz "Zadruge" po drugi put, te je njegova kazna sada umesto 50.000 evra, 100.000 evra, jer je diskvalifikovan i prošle sezone. Sada se oglasio na svom Instagram lajvu kako bi stavio da znanja svima da bi se vratio ali da… »

Vesti dana »