Povezane vesti

Abazović: Voleo bih da vidim više demokratije u Srbiji, Crnoj Gori treba Falkone

Abazović: Voleo bih da vidim više demokratije u Srbiji, Crnoj Gori treba Falkone

N1 Info 14.09.2020
Dritan Abazović, nosilac liste "Crno na bijelo", izjavio je, gostujući u Danu uživo, da bi voleo da vidi više demokratije u Srbiji, kao što bi voleo da je bude više u Crnoj Gori, ističući da su potrebne demokratske institucije. Navodi da to kaže… »
Pod policijskom sam zaštitom! Dritan Abazović za nemački Špigl: Đukanović neće dobrovoljno sići sa vlasti ili barem…

Pod policijskom sam zaštitom! Dritan Abazović za nemački Špigl: Đukanović neće dobrovoljno sići sa vlasti ili barem…

Večernje novosti 14.09.2020
LIDER kolacije "Crno na bijelo" Dritan Abazović dao je intervju za nemački magazin "Špigl" i u njemu između ostalog izneo da je pod policijskom zaštitom zbog pritisaka na njega, ali da se zbog toga ne plaši. Crna Gora je nedavno po prvi put u… »
Abazović: Veliki pritisak se vrši na mene, živim pod policijskom pratnjom

Abazović: Veliki pritisak se vrši na mene, živim pod policijskom pratnjom

Sputnik 14.09.2020
Lider koalicije “Crno na bijelo” i građanske inicijative “URA” Dritan Abazović poručuje da ga pretnje ne plaše. Smatra da su one normalne u aktuelnoj situaciji, jer nakon izbora mnogo ljudi mnogo toga gubi. EU bi trebalo, umesto snažnih… »
Dritan šokirao javnost: Pod policijskom sam zaštitom! Svi u strahu za njegov život

Dritan šokirao javnost: Pod policijskom sam zaštitom! Svi u strahu za njegov život

Mondo 14.09.2020
Dritan Abazovović, lider pokreta URA u centru je pažnje nakon parlamentarnih izbora u Crnog Gori ne samo domaćih i regionalnih već i svetskih medija. Dritan Abazovović, lider pokreta URA u centru je pažnje nakon parlamentarnih izbora u Crnog Gori ne… »
Dritan Abazović: Đukanović neće dobrovoljno predati vlast! Vrši se veliki pritisak na mene, pod policijskom sam zaštitom

Dritan Abazović: Đukanović neće dobrovoljno predati vlast! Vrši se veliki pritisak na mene, pod policijskom sam zaštitom

Pravda 14.09.2020
Lider URE Dritan Abazović ovih je dana dao na desetine intervjua. Jedan od najznačajnijih je svakako za poznati njemački politički nedjeljnik Špigl. U razgovoru sa veoma dobrim poznavaocem političkih prilika u ovom regionu Kenom Verseckom predsednik… »
Abazović: Milo neće dobrovoljno predati vlast, pod policijskom sam zaštitom, ovo je ogroman pritisak

Abazović: Milo neće dobrovoljno predati vlast, pod policijskom sam zaštitom, ovo je ogroman pritisak

Srbija danas 14.09.2020
Dritan Abazović je lider najmanjeg od ova tri saveza, liberalno-zelene koalicije Crno na bijelo. Dritan Abazovović, lider pokreta URA u centru je pažnje nakon parlamentarnih izbora u Crnog Gori ne samo domaćih i regionalnih već i svetskih medija. On… »
Abazović: Milo neće dobrovoljno predati vlast! Pod policijskom sam zaštitom, ogroman je pritisak na mene!

Abazović: Milo neće dobrovoljno predati vlast! Pod policijskom sam zaštitom, ogroman je pritisak na mene!

Kurir 14.09.2020
Dritan Abazovović, lider pokreta URA u centru je pažnje nakon psrlamentarnih izbora u Crnog Gori ne samo domaćih i regionalnih već i svetskih medija. On je u razgovoru za nemački nedeljnik Špigl otkrio da je pod policijskom zaštitom usled… »
"Vrši se veliki pritisak na mene, pod policijskom sam zaštitom. Đukanović neće dobrovoljno predati vlast"

"Vrši se veliki pritisak na mene, pod policijskom sam zaštitom. Đukanović neće dobrovoljno predati vlast"

Alo 14.09.2020
Lider URE Dritan Abazović ovih je dana dao na desetine intervjua. Jedan od najznačajnijih je svakako za poznati nemački politički nedeljnik Špigl. U razgovoru sa veoma dobrim poznavaocem političkih prilika u ovom regionu Kenom Verseckom predsednik… »

Vesti dana »