Povezane vesti

One su idoli lune Đogani: Srpska rijaliti zvezda luduje za Kardašijankama! (foto)

One su idoli lune Đogani: Srpska rijaliti zvezda luduje za Kardašijankama! (foto)

Mondo 14.09.2020
Oglasila se iz Turske kad je čula da je kraj rijalitija "U korak sa Kardašijanima" i samo što nije zaplakala! Oglasila se iz Turske kad je čula da je kraj rijalitija "U korak sa Kardašijanima" i samo što nije zaplakala! Iako je na moru gde, čini… »
Nikolina Pišek objavila toples fotografiju: Obožavatelji joj poručili da je prava bomba (FOTO)

Nikolina Pišek objavila toples fotografiju: Obožavatelji joj poručili da je prava bomba (FOTO)

Vesti online 14.09.2020
Voditeljka Nikolina Pišek obradovala je svoje obožavatelje seksi objavom na Instagramu. Naime, ona se slikala u toplesu, a svoje gole grudi prekrila je rukama dok je sedela na zemlji. – Idem gde god me moja kreativnost odvede – napisala je Nikolina… »
Pišekova u toplesu: Voditeljka pokazala gole grudi, a hejteri ne prestaju da je provociraju! Surovo odgovorila! Foto 18+

Pišekova u toplesu: Voditeljka pokazala gole grudi, a hejteri ne prestaju da je provociraju! Surovo odgovorila! Foto 18+

Kurir 14.09.2020
Nikolina Pišek iznenadila je pratioce na Instagramu fotografijom u toplesu. Voditeljka je sedela u belom šortsu, a gore nije nosila ništa, pa su se ređali komentari. "Gospođo Pišek, meni je 57 godina ja sam mama i baba imam i sad telo savršeno bez… »
Vruća fotka Nikoline Pišek u toplesu uzburkala javnost

Vruća fotka Nikoline Pišek u toplesu uzburkala javnost

Nova 14.09.2020
Nikolina Pišek Ristović oduševila je svoje pratioce na Instagramu. Atraktivna voditeljka se skinula, a potom pozirala u toplesu. Grudi je prekrila rukama, sela na pod, i ispozirala. “Odlazim gde god me moja kreativnost odvede”, napisala je ispod… »
Srce da stane: Nataša Šavija zapalila mreže! Toples, čipkane gaćice i gomila lajkova! (foto)

Srce da stane: Nataša Šavija zapalila mreže! Toples, čipkane gaćice i gomila lajkova! (foto)

Mondo 14.09.2020
"Opasno si zgodna!" "Opasno si zgodna!" Nekadašnja učesnica rijaliti programa, a sadašnja modna dizajnerka Nataša Šavija nedavno je posetila plastičnog hirurga, te obavila nekoliko estetskih zahvata - operisala je nos, podigla obrve, ali ugradila i… »
Udala se za kolegu na rođendan, SAD otkrila da je trudna: Pevačica podelila srećne vesti, čestitke pristižu

Udala se za kolegu na rođendan, SAD otkrila da je trudna: Pevačica podelila srećne vesti, čestitke pristižu

Blic 14.09.2020
Poznata pevačica Milena vučić podelila je lepe vesti i otkrila da je trudna. Milena Vučić sa suprugom Nikolom Burovcem ima sina Nikšu, a lepa pevačica je sa pratiocima na Instagramu podelila srećne vesti. - Druga trudnoća mud. Du not distrb -… »
Udata za kolegu, a sada otkrila da je trudna! Milena Vučić javno podelila lepe vesti, čestitke samo pristižu! (foto)

Udata za kolegu, a sada otkrila da je trudna! Milena Vučić javno podelila lepe vesti, čestitke samo pristižu! (foto)

Kurir 14.09.2020
Pevačica Milena Vučić podelila je na svom Instagram profilu lepe vesti i otkrila da je trudna. Ona sa suprugom Nikolom Burovcem ima sina Nikšu, a pevačica je sada objavila fotografiju pa podelila lepe vesti: "Druga trudnoća mud. Du not distrb"… »
Promenila imidž pred ulazak u rijaliti! U Zadruzi su je prozvali Anakonda, a evo kako je Anđela izgledala pre! (foto)

Promenila imidž pred ulazak u rijaliti! U Zadruzi su je prozvali Anakonda, a evo kako je Anđela izgledala pre! (foto)

Kurir 14.09.2020
Anđela Milenković je nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 4". Njoj su dali nadimak Anakonda, a malo ko zna kako je izgledala pre nego što je ušla u Belu kuću. Naime, na njenom Instagram profilu se mogu naći fotografije na kojima je Anđela… »
Iva Grgurić podelila radosne vesti! Ona i Filip Đukić danas imaju veliki razlog za slavlje, sve objavila javno! (foto)

Iva Grgurić podelila radosne vesti! Ona i Filip Đukić danas imaju veliki razlog za slavlje, sve objavila javno! (foto)

Kurir 14.09.2020
Pobednica "Zadruge 3", Iva Grgurić se oglasila na svom Instagram profilu pa objavila srećne vesti. Naime, ona i Filip Đukić danas proslavljaju sedam meseci otkako su u vezi, pa se Iva tim povodom oglasila i objavila fotografiju uz opis: "Srećnih 7… »
"Kraj... Nedostajaćete baš" Luna Đogani sve iznenadila objavom, ovo ne može da prežali

"Kraj... Nedostajaćete baš" Luna Đogani sve iznenadila objavom, ovo ne može da prežali

Blic 14.09.2020
Luna Đogani javno je podelila da ne može da prežali što se šou program "U korak sa Kardašijanovima" više neće emitovati. Porodica Kardašijan je nedavno objavila da se šou nakon 14 godina snimanja i emitovanja definitivno završava, a Luna kaže… »
Luna i Marko su se nedavno verili, a sada objavili i ovo! Sve puca od emocija, čestitke pristižu sa svih strana! (foto)

Luna i Marko su se nedavno verili, a sada objavili i ovo! Sve puca od emocija, čestitke pristižu sa svih strana! (foto)

Kurir 14.09.2020
Luna Đogani i Marko Miljković su se nedavno verili, a malo potom otišli na odmor u Tursku. Luna se sada oglasila na svom Instagram profilu pa sa svojim pratiocima podelila radosne vesti, a čestitke su se samo nizale. Naime, njoj i Marku je danas 20… »

Vesti dana »