Povezane vesti

Berluskoni napustio bolnicu pošto je preležao koronu

Berluskoni napustio bolnicu pošto je preležao koronu

Radio 021 14.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni danas je napustio bolnicu pošto je preležao kovid-19, rekavši da je preživeo "najopasniji izazov" svog života. "Sa zadovoljstvom sam sebi rekao: Izvukao si se ponovo", rekao je nasmešeni Berluskoni… »
Berluskoni izašao iz bolnice

Berluskoni izašao iz bolnice

Novi magazin 14.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni koji je 3. septembra hospitalizovan zbog infekcije pluća izazvane koronavirusom, izašao je danas iz bolnice. "Bilo je to teško iskušenje, ali zahvaljujući nebu i lekarima San Rafaela, izašao sam iz ovog… »
Berluskoni izašao iz bolnice

Berluskoni izašao iz bolnice

Nova 14.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni koji je 3. septembra hospitalizovan zbog infekcije pluća izazvane koronavirusom, izašao je danas iz bolnice. “Bilo je to teško iskušenje, ali zahvaljujući nebu i lekarima San Rafaela, izašao sam iz… »
Bersluskoni pušten iz bolnice

Bersluskoni pušten iz bolnice

RTV 14.09.2020
RIM - Bivši italijanski premijer i lider stranke " Forza Italia ", Silvijo Berluskoni, danas je otpušten iz milanske bolnice "San Rafaelo", nakon desetodnevne hospitalizacije zbog zaraze Kovidom-19, piše agencija Ansa. "Svako od nas se može zaraziti… »
Berluskoni izašao iz bolnice: Preživeo sam najopasniji izazov u svom životu

Berluskoni izašao iz bolnice: Preživeo sam najopasniji izazov u svom životu

N1 Info 14.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni napustio je bolnicu u ponedeljak nakon što je preboleo koronavirus, rekavši da je preživeo "najopasniji izazov" svog života. "Sa zadovoljstvom sam sebi rekao: Izvukao si se ponovo", rekao je nasmejani… »

Vesti dana »