Povezane vesti
SNS: Budžet u Novom Sadu je pod kontrolom
Danas 14.09.2020
Gradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) saopštio je danas da budžet Novog Sada „funkcioniše bolje nego u mnogo razvijenijim gradovima i državama“. „Istovremeno, vlast na svim nivoima formira se u zakonskim rokovima, a gradonačelnik Miloš Vučević… »
SNS Novi Sad: U gradu sve funkcioniše, život demantuje laž
Dnevnik 14.09.2020
BEOGRAD: Gradski odbor SNS Novog Sada poručio je danas Demokratskoj stranci u tom gradu da i pored želje pojedinaca da dođe do haosa u gradu i zemlji zbog virusa korona, sve funkcioniše besprekorno i da laži iz njihovih besmislenih saopštenja, kako… »
DS: Novi Sad je talac Vučevićeve ambicije da postane premijer ili ministar
Danas 14.09.2020
Gradski odbor (GrO) Demokratske stranke (DS) u Novom Sadu ocenio je danas da izvršna vlast u tom gradu nije formirana jer sadašnji gradonačelnik Miloš Vučević čeka da vidi da li će ga Aleksandar Vučić nagraditi mestom u Vladi Srbije, premijerskim ili… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: promenljivo oblačno sa pljuskovima, gradom i toplotnim talasom
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 30 povezanih

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom u Kruševcu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 23 povezane

„Dule, treći put častiš“: Naprednjak koji je u novembru napao studente ispred FDU, sinoć u prvoj liniji odbrane prostorija SNS
Nova pre 2 satajoš 19 povezanih

Može li Dodik da ostane predsednik Republike Srpske posle presude
BBC News pre 19 minutajoš 90 povezanih