Povezane vesti
Korona i dalje neprijatelj broj jedan: Premijer liga samo što je počela, a već ima zaraženih u klubovima!
Sportal blic 15.09.2020
Testiranja na korona virus ne prestaju, a zaraženih sportista stalno ima. je počela, a fudbaleri se stalno testiraju na , međutim, umesto da svi budu srećni što nema zaraženih, ipak ima onih koji su pozitivni. Na novom testiranju ustanovljeno je da su… »
Četvorica zaraženih u Premijer ligi
Nova 15.09.2020
Na najnovijem testiranju fudbalera Premijer lige ustanovljeno je da su četvorica igrača pozitivna na koronavirus. Usled pandemije virusa u fudbalska takmičenja uvedene su vrlo složene mere prevencije, a jedna od njih je testiranje igrača na nedeljnom… »
Četiri pozitivna na korona virus u Premijer ligi
Danas 14.09.2020
Tokom poslednjeg kruga testiranja fudbalera i članova ekipa u Premijer ligi, pronađena su četiri pozitivna na korona virus. Kako je večeras saopšteno iz Premijer lige, te četiri osobe moraju u izlaciju 10 dana. Liga nije objavila identitet zaraženih. Od… »
Vesti dana »
Otac Lindzi Von: Dok se ja pitam, ona se više neće takmičiti!
Sport klub pre 19 minutajoš 37 povezanih
Specijalno tužilaštvo u Hagu traži po 45 godina zatvora za Tačija i trojicu bivših lidera tzv. OVK
RTS pre 2 satajoš 44 povezane
Veliki uspeh policije! posle 2,5 meseca pronašli napadača na novinare u sred bela dana na 2,5 metra od njih! Veliki uspeh policije!
Volim Zrenjanin pre 9 satijoš 9 povezanih





