Povezane vesti
Uragan Sali kreće se na jugoistoku SAD
Danas 15.09.2020
Uragan Sali, koji je dostigao jačinu kategorije dva, kreće se ka jugoistoku SAD, saopštila je jutros američka meteorološka služba. Nacionalni centar za uragane upozorio je da bi do kopna uragan mogao da stigne danas posle podne. Vetar dostiže jačinu od… »
Uragan Sali preti SAD
Nova 15.09.2020
Tropska oluja "Sali" ojačala je i u ponedeljak prešla u uragan i sada preti jugoistoku SAD, upozoravaju američke meteorološke službe. Uragan praćen vetrom snage 150 kilometara na čas mogao bi stići do kopna već danas, saopštio je američki Nacionalni… »
Uragan Sali preti jugoistoku SAD: Očekuju se udari vetra od 150 kilometara na sat i porast nivoa vode
Blic 15.09.2020
Tropska oluja "Sali" ojačala je i danas prešla u uragan i sada preti jugoistoku SAD, upozoravaju američke meteorološke službe. Uragan praćen vetrom snage 150 kilometara na čas mogao bi stići do kopna već sutra, saopštio je američki Nacionalni centar za… »
Vesti dana »

Darko Šper: Građani Novog Sada devet meseci osećaju bol, ali i bes
Novi magazin pre 10 minutajoš 46 povezanih

Srbija među zemljama sa najvišim carinama, ima li šanse da stopa bude smanjena
Bloomberg Adria pre 10 minutajoš 46 povezanih

Ukrajinske vlasti: Broj poginulih u ruskom napadu na Kijev porastao na 26, novi udari noćas
Beta pre 5 minutajoš 27 povezanih

FOTO Nisu oni džabe nazvani „Partizanove bebe“: Ova slika raspametila sve „grobare“ – nadaju se da je ovo tek početak
Nova pre 20 minutajoš 34 povezane

Praznik i vikend doneli veliku navalu ka Grčkoj Ovako možete zaobići najgore saobraćajne gužve
Dnevnik pre 1 satjoš 17 povezanih