Povezane vesti
Snažan zemljotres na istoku Rusije
Blic 15.09.2020
Zemljotres jačine 6,3 stepeni pogodio je jutros poluostrvo Kamčatka na ruskom dalekom istoku, saopštila je Hongkonška opservatorija Zemljotres je registrovan u 06.41 po moskovskom vremenu. Epicentar je bio u središnjem delu poluostrva, oko 230 kilometara… »
Jak zemljotres pogodio Kamčatku
Nova 15.09.2020
Zemljotres jačine 6,3 stepeni pogodio je jutros poluostrvo Kamčatka na ruskom dalekom istoku, saopštila je Hongkonška opservatorija. Zemljotres je registrovan u 06.41 po moskovskom vremenu. Epicentar je bio u središnjem delu poluostrva, oko 230… »
Vesti dana »
„Pustite naše patriote ICE-a da rade svoj posao“: Tramp nakon što su federalni agenti ubili muškarca u Mineapolisu, na licu mesta „haotično i opasno“ (FOTO, VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 2 povezane
Iva Jović je hit Australijan Opena! Američka Srpkinja demontirala protivnicu sa 6:0, 6:1 za četvrtfinale!
Telegraf pre 57 minutajoš 5 povezanih
Vremenska prognoza za nedelju, 25. januar: Upozorenje na jaku košavu i ledenu kišu
Beta pre 5 satijoš 2 povezane




