Povezane vesti

On je opsednut Jokićem: Srpskog centra niko ne voli kao on – bivši NBA košarkaš otkrio da tolika ljubav nije dobra po…

On je opsednut Jokićem: Srpskog centra niko ne voli kao on – bivši NBA košarkaš otkrio da tolika ljubav nije dobra po…

Hot sport 15.09.2020
Dzejlen Rouz, bivši NBA košarkaš, istakao je da je ‘opsednut’ srpskim reprezentativcem. Nikola Jokić je jedan od najzaslužnijih sa Denverov preokret u poslednje dve utakmice. Srpskom centru se mnogi dive, ali ne baš ‘toliko’ koliko i… »
“Opsednut sam Jokićem, to nije dobro za moje zdravlje”

“Opsednut sam Jokićem, to nije dobro za moje zdravlje”

Nova 15.09.2020
Džejlen Rouz, bivši NBA košarkaš, otkrio je da uzbudljivi dueli Denvera ostavljaju posledice na njegovo zdravlje. Nekadašnji as Denvera, Indijane, Čikaga i Finiksa, sa pregršt emocija prati svaki duel Nikole Jokića i njegovih saigrača, a niz… »
“Jokić je van sebe, on je glavni razlog uspeha Denvera”

“Jokić je van sebe, on je glavni razlog uspeha Denvera”

Nova 15.09.2020
Bivši NBA košarkaš i trener Aleks Ingliš istakao je da ga ne iznenađuju sjajne partije Denvera u plej-ofu i pro osvrtu na postignuto poseban akcenat stavio na Jokića. Denver Nagetsi su na spektakularan način uspeli da izbore sedmi meč protiv… »
Jokić u raspojasanom bademantilu i sa smeškom: Osvanula nova fotografija srpske NBA zvezde, evo šta je odmah uradio nakon…

Jokić u raspojasanom bademantilu i sa smeškom: Osvanula nova fotografija srpske NBA zvezde, evo šta je odmah uradio nakon…

Sportal blic 14.09.2020
Prošlo je više od 24 sata od čudesne partije Nikole Jokića protiv LA Klipersa u pobedi svog Denvera, a svet i dalje samo o njemu priča. Najpre se jutros pojavio snimak iz svlačionice Nagetsa na kojem se vidi kako izabranici proslavljaju pobedu u… »

Vesti dana »