Povezane vesti

Tihomir Arsić o opakoj bolesti: Brine me samo da ne budem tu da pomognem svojoj deci!

Tihomir Arsić o opakoj bolesti: Brine me samo da ne budem tu da pomognem svojoj deci!

Mondo 15.09.2020
Glumac, koji je nedavno otkrio od čega boluje, ima samo jednu želju. Glumac, koji je nedavno otkrio od čega boluje, ima samo jednu želju. Tihomir Arsić pojavio se vidno narušenog zdravlja na predstavljanju mladih oficira Republike Srbije i otkrio da… »
Bolna izjava Tihomira Arsića koji se bori sa kancerom: Možda neću stići da se izvinim svima...

Bolna izjava Tihomira Arsića koji se bori sa kancerom: Možda neću stići da se izvinim svima...

Telegraf 15.09.2020
Da boluje od opake bolesti saznao je pred snimanje filma u kom je trebao da tumači ulogu čoveku koji umire od raka. Glumac Tihomir Arsić (63) je nedavno otkrio da se pune dve godine boluje od kancera, a da mu je porodica najveća podrška tokom teške… »
Ne bojim se smrti, brine me samo da ne budem tu da pomognem deci! Tihomir Arsić o opakoj bolesti i samo jednoj želji

Ne bojim se smrti, brine me samo da ne budem tu da pomognem deci! Tihomir Arsić o opakoj bolesti i samo jednoj želji

Kurir 15.09.2020
Glumac Tihomir Arsić otkrio je da boluje od opake bolesti i da mu je porodica najveća podrška u ovim trenucima. - Bolest je stvar koju treba normalno da tretiramo. Moja porodica me podržava i imam sreću da me leče sjajni lekari. Ne plašim se smrti… »

Vesti dana »