Povezane vesti

Odgovor predsednika UO RTS-a Mariniki Tepić

Odgovor predsednika UO RTS-a Mariniki Tepić

RTS 15.09.2020
Predsednik UO RTS-a Vladimir Vuletić odgovorio je na tvrdnje koje je Marinika Tepić iznela u vezi sa poslovanjem RTS-a. Odgovor prenosimo u celini. Poštovana građanko Tepić, Odgovaram Vam kao građanki, jer kao predsednik UO RTS odgovaram svim… »
Predsednik UO RTS-a odgovorio Mariniki Tepić

Predsednik UO RTS-a odgovorio Mariniki Tepić

Novi magazin 15.09.2020
Predsednik Upravnog odbora Radio televizije Srbije (RTS) Vladimir Vuletić ocenio je danas da je potpredsednica Stranke slobode i pravde (SPP) Marinika Tepić svojim otvorenim pismom "dala priliku" v.d. direktoru RTS Draganu Bujoševiću da istakne… »
Tepić Bujoševiću: Pozovite me na RTS da pričamo o finansijama javnog servisa

Tepić Bujoševiću: Pozovite me na RTS da pričamo o finansijama javnog servisa

N1 Info 15.09.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić poručila je vršiocu dužnosti direktora RTS Draganu Bujoševiću da skupi hrabrosti ne da joj odgovara na pismo koje nije bilo upućeno njemu, već da je pozove na javni servis da razgovaraju o… »
Tepić odgovorila Bujoševiću: Pozovite me na RTS da razgovaramo

Tepić odgovorila Bujoševiću: Pozovite me na RTS da razgovaramo

Danas 15.09.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić poručila je danas vršiocu dužnosti direktora Radio-televizije Srbije Draganu Bujoševiću da skupi hrabrosti ne da joj odgovara na pismo koje nije bilo upućeno njemu, već da je pozove na javni… »
Tepić traži gostovanje na RTS-u kako bi iznela dokaze svojih tvrdnji

Tepić traži gostovanje na RTS-u kako bi iznela dokaze svojih tvrdnji

Novi magazin 15.09.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić zatražila je danas od v.d. generalnog direktora Radio-televizije Srbije (RTS) Dragana Bujoševića da je pozove da gostuje na javnom servisu kako bi iznela dokaze o tvrdnjama u otvorenom pismu… »
Tepić: Bujoševiću, kako ste bacali milione naših evra

Tepić: Bujoševiću, kako ste bacali milione naših evra

Nova 15.09.2020
Marinika Tepić, potpredsednica SSP, odgovorila je V.D. direktoru RTS Draganu Bujoševiću koji je najavio da će je tužiti zbog optužbi za finansijske malverzacije u javnom servisu. Kako se navodi u saopštenju SSP koje potpisuje Tepić, Bujošević je… »

Vesti dana »