Povezane vesti

Zvezda filma vidimo se u čitulji oprostio se od ubijenog kuma! Poslao mu poslednju poruku

Zvezda filma vidimo se u čitulji oprostio se od ubijenog kuma! Poslao mu poslednju poruku

Mondo 15.09.2020
Dragan Ristić Čađa (61), ubijen je prošle nedelje u beogradskom naselju Kaluđerica, a sahrana je zakazana za sutra na beogradskom groblju Lešće. Dragan Ristić Čađa (61), ubijen je prošle nedelje u beogradskom naselju Kaluđerica, a sahrana je… »
Kume moj dobri: Rutović dao čitulju za Čađa - ovim rečima se oprostio od njega (foto)

Kume moj dobri: Rutović dao čitulju za Čađa - ovim rečima se oprostio od njega (foto)

Večernje novosti 15.09.2020
ŽELjKO Rutović oprostio se čituljom od Dragana Ristića Čađa koji je ubijen prošle nedelje u beogradskom naselju Kaluđerica. On je na čitulji napisao: "Kume moj dobri, počivaj u miru". Foto: V.N. Inače, Rutović je jedan od retkih preživelih… »
Kume moj dobri: Rutović se oprostio od Čađe likvidiranog u sačekuši u Kaluđerici foto

Kume moj dobri: Rutović se oprostio od Čađe likvidiranog u sačekuši u Kaluđerici foto

Kurir 15.09.2020
Dragan Ristić Čađa (61), ubijen je prošle nedelje u beogradskom naselju Kaluđerica, a sahrana je zakazana za sutra na beogradskom groblju Lešće. Od Ristića se opraštaju porodica i prijatelji, a čitulja njegovog kuma Željka Rutovića, privukla… »

Vesti dana »