Povezane vesti

Navaljni diše samostalno, vratit će se u Rusiju

Navaljni diše samostalno, vratit će se u Rusiju

Slobodna Evropa 15.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni, koji se oporavlja od trovanja nervnim agensom u Njemačkoj, planira se vratiti u Rusiju, potvrdila je njegova glasnogovornica Kira Jarmiš na Tviteru. "Cijelog jutra novinari mi pišu i pitaju je li istina da se Aleksej… »
Navalni objavio fototografiju iz bolnice, planira da se vrati u Rusiju

Navalni objavio fototografiju iz bolnice, planira da se vrati u Rusiju

Glas Amerike 15.09.2020
Ruski opozicioni lider Aleksej Navalni objavio je svoju fotografiju iz bolničkog kreveta u Berlinu, gde se oporavlja od prošlomesečnog trovanja nervnim agensom. Okružen porodicom dok je sedeo u krevetu, Navalni je izjavio da mu je drago što može da… »
Prva fotografija navaljnog iz bolnice: Još ne mogu da uradim ništa

Prva fotografija navaljnog iz bolnice: Još ne mogu da uradim ništa

Večernje novosti 15.09.2020
RUSKI opozicioni lider Aleksej Navaljni objavio je na svom Instagram profilu fotografiju iz bolnice, prvi put od kada se navodno otrovao prošlog meseca nervnim agensom novičokom. Na fotografiji se vidi Navaljni kako sedi u bolničkom krevetu, okružen… »
Navaljni se oglasio na Instagramu: Mogao sam da dišem ceo jedan dan

Navaljni se oglasio na Instagramu: Mogao sam da dišem ceo jedan dan

Danas 15.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni objavio je danas preko Instagrama poruku i svoju sliku navodeći da je mogao da diše bez respiratora ceo jedan dan, u prvom oglašavanju preko te mreže od trovanja krajem avgusta. „Skoro ništa još ne umem da radim… »

Vesti dana »