Povezane vesti
Svetski dan protiv limfoma obeležen u Srbiji
RTV 15.09.2020
BEOGRAD - Udruženje pacijenata obolelih od limfoma - LIPA i ove godine obeležilo je Svetski dan protiv limfoma u Beogradu na Cvetnom trgu, postavkom instalacija sa imenima pacijenata sa ličnim pričama. Cilj im je, kako su istakli, da ukažu javnosti sa… »
Svetski dan protiv limfoma obeležen u Srbiji
Nova 15.09.2020
Udruženje pacijenata obolelih od limfoma - LIPA i ove godine obeležilo je Svetski dan protiv limfoma u Beogradi na Cvetnom trgu, postavkom instalacija sa imenima pacijenata sa ličnim pričama. Cilj im je, kako su istakli, da ukažu javnosti sa kakvim se… »
Vesti dana »
Ovo je pravi razlog zašto Putin ne prihvata Trampov mirovni predlog: Insajderi iz Kremlja otkrili konkretan motiv ruskog lidera
Kurir pre 3 minutajoš 43 povezane
Jokić: Gledao sam reprezentaciju, zahvalan sam onima koji su se odazvali
NIN pre 1 satjoš 55 povezanih
Ministarka Đedović razgovarala sa predstavnicima naftnih kompanija o snabdevanju tržišta i Akcionom planu
RTV pre 2 satajoš 18 povezanih
Bajatović: Neće biti gasne krize u Srbiji, stečaj i nacionalizacija NIS-a nisu dobra rešenja
NIN pre 1 satjoš 15 povezanih



