Повезане вести

"У школу сам за ужину носила 50 евра, баш сам се иживљавала"! Задругарка се бахатила, док други нису имали за хлеб!

"У школу сам за ужину носила 50 евра, баш сам се иживљавала"! Задругарка се бахатила, док други нису имали за хлеб!

Мондо 15.09.2020
Прво се расипала, а онда чувала бабе. Све испричала! Прво се расипала, а онда чувала бабе. Све испричала! Учесница нове сезоне ријалити програма Задруга 4 је и Анђела Миленковић, коју су прозвали Анаконда. Она је у… »
"За ужину у школи сам носила 50 евра, док други нису имали хлеб": Анђелу шокирано гледа цела Србија - "чувала сам бабе, а…

"За ужину у школи сам носила 50 евра, док други нису имали хлеб": Анђелу шокирано гледа цела Србија - "чувала сам бабе, а…

Блиц 15.09.2020
Анђела Миленковић, учесница "Задруге 4", по струци је медицинска сестра, а данас је са Микијем Ђуричићем разговарала о томе како је одувек водила лагодан живот и многе шокирала својом причом. - Увек су ме сви питали како… »
Шок! Анђела открила ко је финансира: За ужину у школи сам носила 50 €, док други нису имали ни за хлеб!

Шок! Анђела открила ко је финансира: За ужину у школи сам носила 50 €, док други нису имали ни за хлеб!

Курир 15.09.2020
Анђела Миленковић и Мики Ђуричић су необавезно ћаскали, а онда су се дотакли и теме од чега Анђела живи. - Увек су ме сви питали како путујем и одакле ми паре, а деда ми је био доктор, који је имао паре. Ја сам у школу… »

Вести дана »