Povezane vesti
"Ispadate smešni, naviknite: Se!" Tlo u Zagrebu se ne smiruje, a ovako je Evropska seizmološka služba razbesnela Hrvate
Blic 16.09.2020
U utorak uveče u Zagrebu je zabeleženo još jedno slabo podrhtavanje. Kako je izvestila Seizmološka služba, u 21 sat i 13 minuta seizmografi su zabeležili slab potres s epicentrom u Zagrebu nedaleko Markuševca. - Magnituda potresa iznosila je 2.1 prema… »
Novi zemljotres u Zagrebu
Danas 15.09.2020
Seizmološka služba Hrvatske saopštila je da je večeras u 21:13 registrovan zemljotres jačine 2,1 stepen Rihterove skale, sa epicentrom nedaleko od Markuševca. Magnituda potresa iznosila je 2,1 po Richteru, a intenzitet u epicentru II-III stupnja EMS… »
Novi potres u Zagrebu: Zemljotres jačine 1,9 stepeni Rihtera pogodio prestonicu Hrvatske
Blic 15.09.2020
Potres magnitude 1,9 stepeni po Rihterovoj skali osjetio se večeras u zapadnom delu Zagreba. Evromediteranski seizmološki centar (EMSC) objavio je da je potres zabeležen oko 21.15 časova i da je epicentar bio devet kilometara od Zagreba, prenosi HRT… »
Vesti dana »

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 3 satajoš 2 povezane