Povezane vesti

"Prekipelo mi je, uzeo sam metalnu: Šipku..." Otac osuđen na 18 meseci zbog ubistva sina, sudija obrazložio zašto je…

"Prekipelo mi je, uzeo sam metalnu: Šipku..." Otac osuđen na 18 meseci zbog ubistva sina, sudija obrazložio zašto je…

Blic 16.09.2020
Srđa Babin (83) iz Sremske Mitrovice, osuđen je na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 18 meseci kao i novčanu kaznu u iznosu od 10.000 dinara. On je osuđen za krivično delo ubistvo na mah i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet… »
Prebio sina koji je potom preminuo: Dobio 18 meseci zatvora

Prebio sina koji je potom preminuo: Dobio 18 meseci zatvora

Nova 16.09.2020
Srđa Babin (83) iz Sremske Mitrovice osuđen je na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 18 meseci kao i novčanu kaznu u iznosu od 10.000 dinara zbog prebijanja sina, koji je naknadno od zadobijenih povreda preminuo. Kako prenose Novosti, razlog su… »
Otac iz Sremske Mitrovice osuđen na 18 meseci zatvora jer je pretukao sina koji je posle preminuo

Otac iz Sremske Mitrovice osuđen na 18 meseci zatvora jer je pretukao sina koji je posle preminuo

Telegraf 16.09.2020
Tokom suđenja u Višem sudu u Sremskoj Mitrovici, Babin u svom iskazu nijednog trenutka nije osporio dogođaj koji je prethodio smrti njegovog sina. Srđa Babin (83) iz Sremske Mitrovice, osuđen je na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 18 meseci… »

Vesti dana »