Povezane vesti
EU i dalje zabranjuje ulaz građanima Srbije
Nova 16.09.2020
Evropska unija nije vratila Srbiju na listu trećih zemalja kojima je dozvoljen ulaz u EU. Tako zbog epidemije građanima Srbije i dalje nije dozvoljen ulaz u zemlje Evropske unije. Podsetimo, zbog pogoršanja epidemiološke situacije, ambasadori država… »
Grčka rampa za srpske turiste ostaje do daljeg: Ništa od letovanja u Grčkoj do 30. septembra
Kurir 16.09.2020
BEOGRAD - Grčke vlasti donele su odluku da zabranu ulaska srpskim turistima u tu zemlju produže do 30. septembra. Naime, zabrana ulaska u Grčku za državljane Srbije ostaje na snazi do 30. septembra, objavljeno je u Službenom listu Grčke. Ta zemlja je… »
Građanima Srbije do 30.09. zabranjen ulazak u Grčku
Nova 16.09.2020
Zabrana ulaska za građane Srbije u Grčku ostaje do 30. septembra, objavio je Službeni list Grčke. Ta zemlja je produžila prethodnu odluku o zabrani ulaska na teritoriju te zemlje državljanima Srbije, kao i građanima trećih zemalja izvan Evropske unije… »
Grci ne popuštaju: Evo do kada ostaje zabrana ulaska za naše građane
Mondo 16.09.2020
Grci su odlučili da produže zabranu ulaska Srba. Grci su odlučili da produže zabranu ulaska Srba. Zabrana ulaska za naše građane u Grčku ostaje do 30. septembra, objavio je Grčki službeni glasnik. "Važenje zajedničke odluke ministara finansija, razvoja i… »
Vesti dana »
RHMZ savetuje oprez svim učesnicima u saobraćaju se savetuje oprez zbog poledice
RTV pre 3 minutajoš 41 povezana
Preokret: Dok se ambasadori spremaju za razgovor - vojska napušta Grenland
B92 pre 33 minutajoš 28 povezanih
Privremeno suspendovani Instagram nalozi redakcije Nova, napadnuti i drugi antirežimski profili
Beta pre 1 satjoš 11 povezanih
Rafinerija u Pančevu ponovo radi, Vučić: Ne smemo ostati bez nje
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 36 povezanih
Ministar prosvete: Glasno razmišljamo o skraćenju časova na 30 minuta
Stav.life pre 4 satijoš 27 povezanih



