Povezane vesti
Nastavljena hapšenja zbog ratnog zločina na području Sokoca
Slobodna Evropa 16.09.2020
Tužilaštvo BiH je potvrdilo da su u srijedu 16. septembra uhapšena još dvojica osumnjičenih za ratne zločine na području opštine Sokolac, četrdesetak kilometara od Sarajeva. Uhapšeni su Pajić Momčilo, nekadašnji komandir Vojne policije i… »
Hapšenja u BiH zbog izborne prevare
Slobodna Evropa 16.09.2020
Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) u srijedu su, u Istočnom Sarajevu i Sanskom Mostu, lišili slobode tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su počinile krivično djelo „Izborna prevara“. Postupajući po… »
U Sokocu uhapšeno sedam osoba zbog sumnje da su počinili ratni zločin nad Bošnjacima
Danas 16.09.2020
Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) uhapsili su u Sokocu sedam osoba zbog sumnje da su počinili ratni zločin nad Bošnjacima tokom rata u BiH, saopšteno je iz Tužilaštva BiH. Uhapšeni su Milan Tupajić, ratni predsednik Kriznog… »
Novosti saznaju: Ovo su uhapšeni Srbi na Sokolcu
Večernje novosti 16.09.2020
POLICAJCI Sipe, BiH policije, po nalogu Tužilaštva BiH, kako „Novosti“ saznaju uhapisli su jutros u Sokolcu Milana Tupajića, bivšeg predesednika opštine Sokolac i narodnog poslanika u NS RS. Lisice su stavljene na ruke i Draganu Obradoviću… »
Vesti dana »

Tepić objavila nove dokumente i pročitala navodnu Skaj prepisku, Vučić najavio vanrednu konferenciju
Danas pre 13 minutajoš 32 povezane

Novi Sad: Mladiću koji se suprotstavio huliganima u Futogu godinu dana kućnog pritvora
Novi magazin pre 1 satjoš 15 povezanih