Povezane vesti
Ćulibrk: Rupa u budžetu veća od tri milijarde evra
Nova 16.09.2020
Glavni urednik nedeljnika NIN Milan Ćulibrk izjavio je danas da se ovih dana sprema novi rebalans budžeta Srbije i da će u njemu biti minus veći od tri milijarde evra, koji će pokušati da se umanji smanjenjem izdataka za kapitalne investicije… »
Šta donosi novi minimalac? Ćulibrk: Moguća otpuštanja, smanjenja zarada...
N1 Info 16.09.2020
Nedavno usvojena odluka kojom je minimalna cena rada u Srbiji povećana na 32.126 dinara donosi nove rizike u krhkoj ekonomiji Srbije. Dok iz Pokreta potrošača upozoravaju da je ovaj iznos ispod svakog minimuma za zadovoljenje potreba iz potrošačke… »
Ćulibrk: U novom rebalansu budžeta biće minus veći od tri milijarde evra
Danas 16.09.2020
Glavni urednik nedeljnika NIN Milan Ćulibrk izjavio je danas da se ovih dana sprema novi rebalans budžeta Srbije i da će u njemu biti minus veći od tri milijarde evra, koji će pokušati da se umanji smanjenjem izdataka za kapitalne investicije… »
Vesti dana »

Dačić: Policija koristi samo zvučna sredstva za upozorenje, ne i zvučni top
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

Tepić tvrdi da Srbija ima LRAD uređaje, Dačić da se ne koriste kao 'zvučni topovi'
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 21 povezana

Studenti i prosvetni radnici zajedno protestovali, zvaničnici i dalje o zvučnom topu
Bloomberg Adria pre 29 minutajoš 22 povezane

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih

"Zabolela me cela glava, supruga molila ljude za skener": Andrija ni u najtežim trenucima nije hteo sažaljenje
Mondo pre 30 minutajoš 42 povezane