Povezane vesti
U Briselu sutra nastavak tehničkog dijaloga Beograda i Prištine
RTS 16.09.2020
Delegacija Beograda, na čelu sa direktorom Kancelarije za KiM Markom Đurićem, sutra u Briselu nastavlja tehničko-ekspertske razgovore o normalizaciji odnosa sa Prištinom. Iz Evropske unije koja posreduje, najavilili su je da će se nastaviti razgovori o… »
Kancelarija za KiM: Tehnički dijalog u četvrtak u Briselu, teme imovina i ZSO
N1 Info 16.09.2020
Delegacije Beograda i Prištine nastaviće sutra u Briselu tehnički dijalog a iz Kancelarije za Kosovo i Metohiju tvrde da će se razgovarati o formiranju Zajednice srpskih opština i pitanju imovine. Kako se navodi, delegaciju Beograda predvodiće direktor… »
Počinju pregovori o formiranju Zajednice srpskih opština
Nova 16.09.2020
Delegacije Beograda i Prištine će sutra, 17. septembra, u sedištu Evropske službe za spoljne poslove u Briselu, nastaviti razgovore na tehničkom nivou. Delegacija Beograda, koju će predvoditi direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju, razgovaraće o… »
Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine: Nova tema na stolu, konačno pregovori o ZSO
Srbija danas 16.09.2020
Nastavljaju se razgovori na tehničkom nivou. Delegacije Beograda i Prištine će sutra, 17. septembra, u sedištu Evropske službe za spoljne poslove u Briselu, nastaviti razgovore na tehničkom nivou. Delegacija Beograda, koju će predvoditi direktor… »
Vesti dana »
Teroristički napad u Izraelu: Jedna osoba ubijena, najmanja četiri povređene
Nova pre 43 minutajoš 19 povezanih
Neizvesnost oko NIS-a i dalje traje, OFAK kratkim rokom pojačava pritisak na pregovarače
RTS pre 48 minutajoš 14 povezanih
Brejk! Ovo se čekalo, Krunić i Danilina mnogo bolje u drugom setu
Nova pre 23 minutajoš 18 povezanih
Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu, do 10 sati glasalo 59.619 birača
N1 Info pre 23 minutajoš 41 povezana
(Foto) Više od milion ljudi na ulicama dočekalo papu Lava XIV, pozvao Madrid da ostane "gostoljubiv i inkluzivan grad"
Newsmax Balkans pre 48 minutajoš 11 povezanih




