Povezane vesti

Torta od kurir televizije! Posetili smo Branku Veselinović na 102 rođendan, a njena ljubavna priča je neverovatna!

Torta od kurir televizije! Posetili smo Branku Veselinović na 102 rođendan, a njena ljubavna priča je neverovatna!

Kurir 16.09.2020
Jedna od naših najboljih glumica Branka Veselinović danas proslavlja 102 rođendan. Više od 100 predstava i 50 televizijskih i filmskih uloga, mnogobrojne nagrade, humanitarni rad, sve to karakteriše Branku. Kurir televizija je posetila našu glumicu… »
Branka Veselinović napunila 102 godine! Glumica iskreno o velikoj ljubavi sa Mlađom, njegove reči kod lekara još pamti

Branka Veselinović napunila 102 godine! Glumica iskreno o velikoj ljubavi sa Mlađom, njegove reči kod lekara još pamti

Kurir 16.09.2020
Naša čuvena glumica Branka Veselinović danas puni 102 godine, a tom prilikom progovorila je o mnogim detaljima iz svog života i višedecenijske, plodne karijere. "Ja imam toliko mnogo uzbuđenja, igrala sam sa penzionerima na otvorenom. Bila sam i u… »
(Video) Branka Veselinović napunila 102 godine: Otvorila je dušu o svojoj velikoj ljubavi i putovanjima sa Desankom! "Da l'…

(Video) Branka Veselinović napunila 102 godine: Otvorila je dušu o svojoj velikoj ljubavi i putovanjima sa Desankom! "Da l'…

Blic 16.09.2020
Naša čuvena glumica Branka Veselinović danas puni 102 godine, a tom prilikom progovorila je za "Blic" o mnogim detaljima iz svog života i višedecenijske, plodne karijere. Branka je pred našim kamerama govorila o muškarcu kog je najviše volela, o… »
Živim život i ne brinem se: Glumica Branka Veselinović napunila 102. godine, sunča se i svaki dan radi gimnastiku

Živim život i ne brinem se: Glumica Branka Veselinović napunila 102. godine, sunča se i svaki dan radi gimnastiku

Večernje novosti 16.09.2020
NAŠA najstarija glumica Branka Veselinović je napunila 102 godine. Rođena je u Starom Bečeju 1918. godine, a tokom dugog i plodnog života igrala je u pedesetak televizijskih serija i filmova, dvostruko više pozorišnih predstava, uglavnom na sceni… »

Vesti dana »