Povezane vesti

Ubo baku iz Niša 26 puta, pa se izvinio: Moj otac je glavni pokretač zločina, silovao me njegov drug

Ubo baku iz Niša 26 puta, pa se izvinio: Moj otac je glavni pokretač zločina, silovao me njegov drug

Telegraf 16.09.2020
Insistirao je da se ne seća zločina i nagovestio stravičnu mogućnost da je ubio još nekoga, ali da je i to zaboravio. - Saosećam sa porodicom, grize me savest, stalno plačem... Nedavno me je u pritvoru posetila baka po majci, rasplakao sam je kada… »
Vladan ubo baku 26 puta, pa je dotukao čekićem: Za ubistvo je kriv moj otac, njegov drug me je silovao

Vladan ubo baku 26 puta, pa je dotukao čekićem: Za ubistvo je kriv moj otac, njegov drug me je silovao

Mondo 16.09.2020
U šokantnoj izjavi na sudu, Vladan Grahovac se pozvao na navodno traumatičnu prošlost. U šokantnoj izjavi na sudu, Vladan Grahovac se pozvao na navodno traumatičnu prošlost Vladan Grahovac (27) iz Raške koji je 31. avgusta prošle godine zverski… »
"Grize me savest": Svirepi ikonopisac Jelicu izbo čak 26 puta, a sada se izvinjava njenoj porodici, oni mu ne veruju ništa…

"Grize me savest": Svirepi ikonopisac Jelicu izbo čak 26 puta, a sada se izvinjava njenoj porodici, oni mu ne veruju ništa…

Blic 16.09.2020
“Znam da je to što sam uradio neoprostivo. Grize me savest. Prošlo je godinu dana, ako ima nekoga od rodbine da je prisutan želeo bih da se još jednom izvinim i da kažem da mi je žao. Bila mi je u poseti baka sa majčine strane, rasplakao sam se… »
Zverski pretuko i ubo 26 puta baku iz niša, pa se pravdao: Moj otac je glavni pokretač zločina, silovao me njegov drug

Zverski pretuko i ubo 26 puta baku iz niša, pa se pravdao: Moj otac je glavni pokretač zločina, silovao me njegov drug

Večernje novosti 16.09.2020
SAOSEĆAM sa porodicom, grize me savest, stalno plačem... Nedavno me je u pritvoru posetila baka po majci, rasplakao sam je kada sam je video... Ne mogu ni da se stavim u vaš položaj, mogu samo da se izvinim - kazao je danas pred Višim sudom u Nišu… »
Suđenje ikonopiscu za ubistvo baka vere: Prvo plakao, pa zaprepastio izjavom, sudija mu odmah oduzeo reč

Suđenje ikonopiscu za ubistvo baka vere: Prvo plakao, pa zaprepastio izjavom, sudija mu odmah oduzeo reč

Kurir 16.09.2020
Grize me savest zbog onoga što sam učinio. Stalno plačem. Nedavno mi je bila baka s majčine strane i sve je strašno što se dogodilo. Obaćam se oštećenima u sali (sudnici) - rekao je vidno uplakan Vladan Grahovac iz Raške danas na suđenju gde se… »

Vesti dana »