Povezane vesti

Iznenađenje za crno-bele: Legendarni fudbaler posetio KK Partizan! (video)

Iznenađenje za crno-bele: Legendarni fudbaler posetio KK Partizan! (video)

Hot sport 16.09.2020
Proslavljeni fudbaler Predrag Mijatović posetio je danas KK Partizan. Bivši golgeter Partizana, Valensije, Real Madrida, Fiorentine i Levantea razgovarao je sa predsednikom košarkaškog kluba Ostojom Mijailovićem. Mijatović je istakao da se uvek lepo… »
Mijatović: Ostoja dobro radi, nije bitno ko će da se naljuti

Mijatović: Ostoja dobro radi, nije bitno ko će da se naljuti

Nova 16.09.2020
Predrag Mijatović, bivši as Partizana i Reala, posetio je Košarkaški klub Partizan i, kako je sam više puta istakao, svog velikog prijatelja predsednika Ostoju Mijailovića. “Uvek se prijatno osećam u kući Partizana, ovog puta u košarkaškom… »
Crno-beli ugostili legendu Predrag Mijatović posetio dom košarkaša Partizana /foto/

Crno-beli ugostili legendu Predrag Mijatović posetio dom košarkaša Partizana /foto/

Sportal blic 16.09.2020
Kuću Košarkaškog kluba Partizan na Dedinju, danas je posetio specijalan gost. Legendarni fudbaler nalazi se u Beogradu, a boravak u srpskoj prestonici iskoristio je kako bi obišao crno-bele. Mijatović se susreo sa prvim čovekom crno-belih , čiji je… »
Mijatović posetio KK Partizan: Svi smo mi jedno, ovo je moja kuća

Mijatović posetio KK Partizan: Svi smo mi jedno, ovo je moja kuća

Večernje novosti 16.09.2020
FUDBALSKA legenda Predrag Mijatović posetio je danas KK Partizan, istakavši da je uvek prijatno kada je u kući crno-belih. Bivši napadač Partizana, Valensije, Real Madrida, Fiorentine i Levantea razgovarao je sa predsednikom košarkaškog kluba… »
Mijatović u poseti košarkašima: Sve je to jedno, mi smo Partizan, uvek mi je lepo ovde

Mijatović u poseti košarkašima: Sve je to jedno, mi smo Partizan, uvek mi je lepo ovde

Mondo 16.09.2020
Legenda evropskog fudbala i Partizana posetio svoju kuću. Legenda evropskog fudbala i Partizana posetio svoju kuću Legenda Partizana, Real Madrida, jugoslovenskog, crnogorskog, evropskog i svetskog fudbala, Predrag Mijatović posetio je danas… »
Slavni gost u poseti KK Partizan: Mijatović obišao druga Ostoju, oduševljen je kako "raste" klub

Slavni gost u poseti KK Partizan: Mijatović obišao druga Ostoju, oduševljen je kako "raste" klub

Telegraf 16.09.2020
Slavni gost je posetio KK Partizan, svetki poznat, evropski šampion sa Realom, bivši najbolji igrač jugoslovenske reprezentacije, vedeta brojnih evropskih klubova - Peđa Mijatović. Prijateljstvo koje ga veže sa prvim čovekom KK Partizan Ostojom… »

Vesti dana »